Menu Zamknij

Pierwsze prace w Ogrodzie

Nasz ogród tworzy się od kwietnia 2019, najpierw były marzenia, idee, rozmowy, pomysły. Następnie słowa zamieniały się w czyn. Dzięki poparciu Prezydenta Miasta Gdyni, któremu inicjatywa współpracy środowiska lokalnego, mieszkańców dzielnicy z dziećmi i młodzieżą szkolną we wspólnym tworzeniu ogrodu, pracy w nim, obcowania z przyrodą, mogliśmy ruszyć z pracami. Prezydent Wojciech Szczurek wsparł nasz projekt również finansowo. A potrzeb było dużo, pracy również.

Wielkie Sprzątanie Ogrodu z piknikiem w tle !

Już trzykrotnie odbył się Piknik na rzecz Otwartego Ogrodu Społecznego przy SP 23, było wspólne sprzątanie, porządkowanie krzewów, starych ogrodzeń, było zasadzanie skarpy, upiększanie terenu ziołami, kwiatami, krzewami.

Po trudach fizycznej pracy był czas relaks przy grillu i wspólne zabawy z dziećmi (animacje, zajęcia rekreacyjne oraz joga).

Skip to content