Menu Zamknij

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

25 czerwca zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Był to kolejny wyjątkowy rok, który w większości upłynął nam pod znakiem nauki zdalnej lub hybrydowej. Wyczekiwany „ostatni dzwonek” miał w tym roku symboliczny wymiar – swoją pracę w szkole, w sierpniu, zakończy pani dyrektor Regina Hetak, która po 25 latach pełnienia funkcji dyrektora odchodzi na emeryturę. Łzy wzruszenia można było zobaczyć na wielu twarzach, zarówno uczniów jak i nauczycieli, oraz samej pani dyrektor. W związku z pożegnaniem, w szkole zabrzmiały dwa tradycyjne dzwonki, które towarzyszą nam podczas każdego rozpoczęcia i zakończenia roku. Jednym z nich, jak jest to w zwyczaju, posłużyła się pani wicedyrektor, drugim pani dyrektor Hetak. Wyróżnieni uczniowie odebrali swoje świadectwa z rąk odchodzącej pani dyrektor. Klasy młodsze pożegnały rok szkolny wakacyjnymi piosenkami.

Skip to content