Menu Zamknij

Nowy projekt realizowany w klasie 7b!

Girls Go Circular to projekt, który w naszej szkole realizuje klasa 7B przez cały miesiąc grudzień i kolejne miesiące. To finansowany przez UE projekt edukacyjny, którego celem jest wyposażenie młodzieży w umiejętności cyfrowe i przedsiębiorcze, a także kształtowanie postaw ekologicznych i odpowiedzialności za środowisko naturalne. Uczniowie dowiedzą się np. jak przejść na gospodarkę o obiegu zamkniętym dla tworzyw sztucznych, metali, mody i urządzeń ICT. Celem jest umożliwienie uczniom zostania agentami zmian w zielonej transformacji przy jednoczesnym rozwijaniu umiejętności cyfrowych. Uczniowie będą prowadzić badania online, planować kampanie w mediach społecznościowych, tworzyć filmy i prezentacje. Będą pracować zarówno indywidualnie, jak i grupowo.

Skip to content