Menu Zamknij

Zbieramy Talenciaki!

Kochani Rodzice i Opiekunowie,
 
nasza szkoła przyłącza się do projektu „Szkoły Pełne Talentów” organizowanego przez sieć sklepów LIDL. Akcja trwa od 5 września i polega na przekazywaniu specjalnych kuponów (Talenciaków) na rzecz wybranej szkoły.
 
Mocno zachęcamy Was do przekazywania Talenciaków naszej szkole, w której uczą się Wasze dzieci, bo po zebraniu odpowiedniej liczby kuponów możemy wymienić je na pomoce dydaktyczne, sprzęt multimedialny lub sportowy. Wszystko to, co przyda się dzieciakom podczas lekcji, zajęć dodatkowych oraz w świetlicy.
 
Jak przekazać Talenciaki szkole? Są trzy możliwości:
🔺 przynieść otrzymane w sklepie Talenciaki i wrzucić do skrzynki znajdującej się przy wejściu do szkoły
🔺 wejść na stronę lidl.pl/Szkoly, wyszukać naszą szkołę w katalogu i przypisać jej Talenciaki wpisując kody umieszczone na kuponach
🔺 zeskanować kod QR zamieszczony na Talenciaku swoim smartfonem i wybrać szkołę, której chcemy przekazać Talenciaki 🙂
Skip to content