Opłaty za uszkodzone/zagubione podręczniki

W związku z uszkodzeniem/ zniszczeniem/ niezwróceniem w roku szkolnym 2017/2018 przez ucznia podręczników należy dostarczyć zgodnie z listą otrzymaną od wychowawcy podręczniki do sekretariatu szkoły (czyli zwrócić zagubione podręczniki lub zakupić nowe we własnym zakresie) albo wpłacić odpowiednią kwotę na konto bankowe szkoły:

Szkoła Podstawowa nr 23 ul. Grottgera 19 81-438 Gdynia

Numer konta bankowego: 16 1440 1026 0000 0000 1256 0265

wpisując w tytule przelewu: Zwrot za podręczniki + imię i nazwisko dziecka + klasa

Kwoty opłat za podręczniki w załączniku

Bezpieczny wypoczynek

W zwiazku z rozpoczynającymi się wakacjami, które są okresem wyjazdów na kolonie, obozy i półkolonie oraz spędzania czasu na świeżym powietrzu MInisterstwo Edukacji Narodowej przygotowało dedykowaną tym zagadnieniom stronę internetową: www.wypoczynek.men.gov.pl  na której znajduje się baza wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Dzięki stronie w łatwy i szybki sposób rodzice mogą sprawdzić wiarygodność organizatora wypoczynku.

Ponadto TUTAJ można pobrać poradnik bezpiecznego wypoczynku.

Właśnie zaczęły się ... WAKACJE!

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Organizacja zakończenia roku szkolnego 2017/2018:

9.00 - msza w kościele OO. Franciszkanów

10.15 - uroczystość zakończenia roku szkolnego dla klas I-III

11.15 - Uroczystość zakończenia roku szkolnego dla klas IV-VII

Informujemy, że w dniu 22 czerwca świetlica szkolna pracuje NORMALNIE.

Program "Dobry Start" - 300 złotych wyprawki

Informacja - zwroty za obiady w czerwcu 2018 roku

Informujemy, że odpisy za czerwcowe obiady będą dokonywane do dnia 08.06.2018.

Zapraszamy do obejrzenia okolicznościowego filmu przedstawiającego historię i osiągnięcia szkoły opowiedziane przez szkolną maskotkę - smoka "Tabalugę"

Przypominamy, że piątek 25 maja, ze względu na obchody 60. lecia Szkoły,  jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. W tym dniu czynna jest świetlica szkolna.

Opłaty za obiady w czerwcu 2018

Festyn rodzinny 2018