Aktualności

Przypominamy, że piątek 25 maja, ze względu na obchody 60. lecia Szkoły,  jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. W tym dniu czynna jest świetlica szkolna.

Opłaty za obiady w czerwcu 2018

Festyn rodzinny 2018

Kolejny rok wspomagamy dzieci z dysleksją

Od wielu lat nasza szkoła bierze udział w programie "Czytamy Razem", kórego celem jest wspomaganie dzieci zagrozonych dysleksją. Nauczyciele pracują z uczniami w formie wolontariatu proweadzonego przez Fundację FLY i Polskie Towarzystwo Dysleksji.

"Teatr Na Wzgórzu" zaprasza

Zaproszenie na majowe zebrania z rodzicami

Serdecznie zapraszamy na majowe zebrania z rodzicami. Spotkania odbędą się według następującego harmonogramu rozkładu:

Klasy: 1a i 2a - godzina 17.30
Klasy: 3a, 3b i 3c - spotkanie przeniesione na 23.05 (godz. 17.30)
Klasy: 1b, 4a, 4b, 5a, 5b, 6a, 6b, 7a, 7b - godzina 18.00

Sukcesy naszych uczniów

Miło nam poinformować, że uczeń klasy Vb Gabriel Janowicz zajął 2 miejsce w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym "Muszelka 2018" zaś Kacper Bober z klasy VI był szósty w finale Ogólnopolskiego Konkursu Literatury Fantasy "Kraina Marzeń".

Serdecznie Wam gratulujemy! Brawo

Opłaty za obiady w maju 2018 roku

Miło nam poinformować, że szkolna drużyna dziewcząt z klas trzecich zdobyła mistrzostwo Gdyni w Dwa Ognie Usportowione. Gratulujemy!!

Wielkanoc 2018