Zaproszenie do udziału w programie zdrowotnym

Drodzy rodzice/opiekunowie prawni,

Gdyński Samorząd zaprasza do nowej edycji programu profilaktyki nadmiaru masy ciała u dzieci i młodzieży. Z bezpłatnego rocznego programu opieki zespołu specjalistów, m in. lekarza, dietetyka i psychologa mogą skorzystać uczniowie klas IV i klas VIII szkół podstawowych, zamieszkali w Gdyni z nadmiarem masy ciała.

W celu oceny kondycji zdrowotnej dziecka oraz sprawdzenia, czy dziecko kwalifikuje się do programu wypełnij anonimowy kwestionariusz online https://zdrowie.gdynia.pl/ankieta-kzd/ankieta/.

Jeżeli dziecko/podopieczny spełnia kryteria kwalifikacji do programu nastąpi przekierowanie do systemu elektronicznej rekrutacji. W zgłoszeniu rekrutacyjnym należy podać dane kontaktowe w celu zaproszenia do udziału w programie. Program jest bezpłatny dla uczestników, w całości finansowany ze środków Gminy Miasta Gdyni.

Rekrutacja trwa do 24 stycznia br.

Organizacja pracy szkoły od 18 stycznia 2021

Powrót do szkoły uczniów klas młodszych odbywa się w ścisłym reżimie sanitarnym. Obowiązują wytyczne sanitarne GIS i MEN, które były wdrażane we wrześniu 2020 roku. Do najważniejszych należą:

Uczniowie mają obowiązek zakrywania ust i nosa.

Wejście do szkoły wyłącznie wyznaczonym wejściem.

Ograniczony jest pobyt osób niebędących pracownikami i uczniami szkoły na jej terenie. Ograniczone jest przemieszczanie się uczniów w budynku.

Uczniowie dezynfekują ręce wchodząc do szkoły.

Do szkoły nie można przynosić zabawek i zbędnych przedmiotów.

Na fali dobrych wyborów zawodowo-edukacyjnych

Drodzy Uczniowie!! Oto propozycja Miasta Gdyni wzięcia udziału w indywidualnych zajęciach z doradcą zawodowym!

Celem projektu “Na fali dobrych wyborów zawodowo - edukacyjnych” jest przeprowadzenie doradztwa zawodowego dla 450 uczniów klas VII–VIII szkoły podstawowej. Działanie ma pozwolić na przygotowanie uczniów do odpowiedzialnego planowania kariery i podejmowania przy wsparciu doradczym decyzji edukacyjnych i zawodowych uwzględniających znajomość własnych zasobów oraz informacje na temat rynku pracy i systemu edukacji.

W ramach projektu każdy z uczestników zrealizuje 2 indywidualne spotkania z doradcą zawodowym (po 1,5 godz. każde). Uwzględniając obecną sytuację epidemiczną spotkania będą realizowane online.

Projekt został objęty Patronatem Prezydenta Miasta Gdynia a w związku z otrzymanym dofinansowaniem na realizację projektu ze środków Miasta Gdyni udział w projekcie jest bezpłatny.

Informacje szczegółowe na temat projektu, w tym link do formularza zgłoszeniowego oraz Regulamin projektu, znajdują się pod adresem:

W razie pytań zapraszamy do kontaktu drogą mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub telefoniczną (507304162).

Telefon zaufania

Telefon Zaufania dla dzieci i młodzieży „Co u Ciebie?” - działa pod numerem 585 008 885 od 18.00 do 20.00 (od poniedziałku do piątku). Dyżury prowadzą profesjonaliści, pracujący na co dzień z dziećmi i młodzieżą, w tym psychoterapeuci gdyńskich poradni psychologiczno-pedagogicznych.

Przypominamy, że w okresie ferii otwarte są poradnie psychologiczno-pedagogiczne:
PPP nr 1: tel. 58 622 09 42, ul. Leopolda Staffa 10
PPP nr 2: tel. 58 623 31 39, ul. Chylońska 227
PPP nr 3: tel. 58 625 35 02, ul. Płk. Dąbka 207

Ważne telefony:
Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Gdyni: tel. 58 622 22 22, ul. Biskupa Dominika 25
OGÓLNOPOLSKA LINIA TELEFONU ZAUFANIA: TEL. 116 111

Z przykrością informujemy, że XII edycja Konkursu Literackiego „Czas szkoły, czas dojrzewania” nie odbędzie się.

Zgodnie z Regulaminem konkursu Organizator może odstąpić od konkursu z przyczyn niezależnych od 0rganizatora.

Do zobaczenia! Do usłyszenia! Z życzeniami zdrowia, nadziei i pomyślności!

Boże Narodzenie 2020

Świąteczne kartki

W sobotę - 19 grudnia - zapraszamy na zakupy... kartek świątecznych. Przedsionek szkoły. Godz. 12.00-14.00.

Koszt kartek 2-5 zł (to darowizna na rzecz Rady Rodziców).

Zachętka: Jeśli ktoś kupi pakiet (10 kartek), harcerze dostarczą go w obrębie Gdyni.

Prośbeńka: Każdy może wesprzeć naszą akcję, wykonać kartkę i zostawić w pudełku, znajdującym się w przedsionku szkoły. Kartki świąteczne zbieramy do 16 grudnia!

Zapraszamy!!

Biblioteka szkolna zaprasza

Biblioteka szkolna prowadzi wypożyczenia lektur - zapraszamy w godzinach wskazanych na plakacie.

Nauczanie zdalne do 3 stycznia 2021

Szanowni Państwo,

Informujemy, że zgodnie z Rozporządzeniem MEiN z dnia 24.11.2020 r. do dnia 3 stycznia została przedłużona nauka zdalna dla uczniów klas I-VIII.

Jednocześnie przypominamy, że w dniach 23 - 31 grudnia zaplanowwano przerwę świąteczną (w tym okresie nie odbywają się zajęcia).

Pozostałe ustalenia związane z organizacją pracy szkoły pozostają bez zmian.

Zebrania z rodzicami - 18.11.2020

JSN Dona is designed by JoomlaShine.com