Konsultacje ze specjalistami

17 października 2018 (środa), w godzinach godz. 15.00 - 17.00  zapraszamy na pierwsze z cyklu, "Konsultacje ze Specjalistami dla Dzieci i Rodziców"

12.09 - zebrania z rodzicami

12 września (środa) zapraszamy rodziców na pierwsze w tym roku szkolnym zebrania. Godziny ich rozpoczęcia w poszczególnych klasach zostały podane przez wychowawców. Informujemy, że nauczyciele niebędący wychowawcami bedą do dyspozycji rodziców w godzinach 17.00 - 19.00, w pokoju nauczycielskim.

6 września - zajęcia z harcerzami.

W czwartek, 6 września, klasy 4 i 5 wezmą udział w akcji naborowej. Harcerze i harcerki zabiorą nas do lasu. A co nas tam czeka, czwartek pokaże...

W programie między innymi: strzelanie z wiatrówki, gra terenowa, budowa mostu linowego, zabawy zespołowe.

Zajęcia odbędą się w godzinach 8.50 - 11.15. Zalecany jest wygodny ubiór (obuwie do lasu) oraz zabezpieczenie dzieci przed kleszczami.

Drużyna harcerska zaprasza dziewczęta

40 Gdyńska Drużyna Harcerek "Potok" prowadzi nabór dziewcząt  z klas IV - VII.

Trochę o nas:

Jesteśmy drużyną działającą nieprzerwanie od 2007r. Poznasz nas po czarno-czerwonych chustach.  Działamy na terenie Gdyni- różne zastępy w różnych dzielnicach, ale głównie w centrum. Oprócz zwykłych, co sobotnich spotkań, jeździmy na biwaki, zimowiska, czy obozy letnie pod namiotami. Jeżeli chcesz nas lepiej poznać, zdobyć nowe przyjaźnie i przeżyć niezapomniane przygody - zapraszamy w nasze szeregi! :)

Będziemy obecne na spotkaniu z Rodzicami 12 września, więc wtedy udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. We wrześniu odbędą się również zbiórki naborowe, na których dziewczyny będą mogły zobaczyć to, czym zajmujemy się "w praktyce".

Z harcerskim pozdrowieniem,

CZUWAJ!

Drużynowa pwd. Natalia Kowalska wędr.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

3 września (poniedziałek) rozpoczniemy kolejny - 61., rok szkolny. Uczniów oraz rodziców zapraszamy na inaugurację nowego roku szkolnego 2018/2019.

Program uroczystości:

9.00 - msza św. w kościele oo. Franciszkanów

10.00 - rozpoczęcie roku w szkole

Zapraszamy!

Opłaty za uszkodzone/zagubione podręczniki

W związku z uszkodzeniem/ zniszczeniem/ niezwróceniem w roku szkolnym 2017/2018 przez ucznia podręczników należy dostarczyć zgodnie z listą otrzymaną od wychowawcy podręczniki do sekretariatu szkoły (czyli zwrócić zagubione podręczniki lub zakupić nowe we własnym zakresie) albo wpłacić odpowiednią kwotę na konto bankowe szkoły:

Szkoła Podstawowa nr 23 ul. Grottgera 19 81-438 Gdynia

Numer konta bankowego: 16 1440 1026 0000 0000 1256 0265

wpisując w tytule przelewu: Zwrot za podręczniki + imię i nazwisko dziecka + klasa

Kwoty opłat za podręczniki w załączniku

Bezpieczny wypoczynek

W zwiazku z rozpoczynającymi się wakacjami, które są okresem wyjazdów na kolonie, obozy i półkolonie oraz spędzania czasu na świeżym powietrzu MInisterstwo Edukacji Narodowej przygotowało dedykowaną tym zagadnieniom stronę internetową: www.wypoczynek.men.gov.pl  na której znajduje się baza wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Dzięki stronie w łatwy i szybki sposób rodzice mogą sprawdzić wiarygodność organizatora wypoczynku.

Ponadto TUTAJ można pobrać poradnik bezpiecznego wypoczynku.

Właśnie zaczęły się ... WAKACJE!

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Organizacja zakończenia roku szkolnego 2017/2018:

9.00 - msza w kościele OO. Franciszkanów

10.15 - uroczystość zakończenia roku szkolnego dla klas I-III

11.15 - Uroczystość zakończenia roku szkolnego dla klas IV-VII

Informujemy, że w dniu 22 czerwca świetlica szkolna pracuje NORMALNIE.

Program "Dobry Start" - 300 złotych wyprawki