Wakacje!

Odbiór świadectw w dniu 26 czerwca

26 czerwca (piątek) zakończymy zajęcia w tym roku szkolnym. Odbiór świadectw odbywa się w halach tenisowych (boisko szkolne), uczniowie NIE WCHODZĄ DO BUDYNKU SZKOŁY lecz kierują się bezpośrednio na boisko oznaczonymi wejsciami:

WEJŚCIE A - furtka przy głównym wejściu do szkoły

WEJSCIE B - furtka przy sali gimnastycznej (od zaplecza szkoły)

teren szkoły wszyscy opuszczają bramą przy halach tenisowych

UWAGA!!

UCZNIÓW i OSOBY TOWARZYSZĄCE  obowiązuje nakaz noszenia maseczek zakrywających usta i nos. Uczniowie dodatkowo, do odbioru świadectwa, zakładają rękawiczki.

Tego dnia uczniowie odbiorą świadectwa od wychowawców według następującego harmonogramu:

GODZINA 9.00 - 9.30

• Klasa 3a (wejście A)
  • Klasa 3b (wejście B)

GODZINA 9.40 - 10.10

• Klasa 2a (wejście A)

GODZINA 10.20 - 10.50

• Klasa 1a (wejście A)
  • Klasa 1b (wejście B)

GODZINA 11.00 - 11.30

• Klasa 7a (wejście A)
  • Klasa 7b (wejście B)

GODZINA 11.40 - 12.10

• Klasa 6a (wejscie A)
  • Klasa 6b (wejscie B)

GODZINA 12.20 - 12.50

• Klasa 5a (wejście A)
  • Klasa 5b (wejście B)

GODZINA 13.00 - 13.30

• Klasa 4a (wejście A)
  • Klasa 5c (wejście B)

Zapraszamy na warsztaty on-line doskonalące umiejętności rodzicielskie. Pierwsze spotkanie „Od komunikacji do relacji” odbyło się w ramach Gdyńskiego Tygodnia Profilaktyki.

Kolejne odbędą się we wtorki w godzinach 9.00-11.00 w dniach:

• 23 czerwca - „Komunikacja empatyczna w relacji z dzieckiem (o emocjach i potrzebach dziecka)"
  • 30 czerwca – „Komunikacja wzmacniająca samoocenę dziecka”
  • 14 lipca – „Komunikacja przed konfliktem”
  • 21 lipca – „Komunikacja asertywna (zamiast agresji i uległości)”

Zgłoszenia proszę kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Można wziąć udział w całym cyklu zajęć lub tylko wybranych spotkaniach. Po otrzymaniu zgłoszenia mailowo przesłany zostanie link dostępu do spotkania.

Warsztaty poprowadzą Izabela Derewicz-Czupryniak - psychoterapeuta rodzinny i Aneta Parczyńska – psycholog (pracownicy PPP 2 w Gdyni)

Sukces naszych uczniów w konkursie KANGUR

W tym roku, z powodu epidemii koronawirusa konkurs Kangur odbył się nietypowo - online. W konkursie nasi uczniowie uzyskali doskonałe wyniki:

WYNIK BARDZO DOBRY (najlepszy) uzyskał KACPER BOBER z klasy 8b

WYRÓŻNIENIA: Rafał Piotrowski (4a), Kosma Synakiewicz (5b), Alicja Jankowska (8a), Maja Dutkiewicz (8a), Mateusz Pliszka (8a),

GRATULUJEMY!

Wirtualny Dzień Otwarty

Jak oddać książki do bibiloteki?

Uczniowie klas 8 oddają do biblioteki wypożyczone książki i podręczniki w czwartek, 18.06.2020 od godziny 12.00. Pozostali uczniowie rozliczają się z biblioteką we wrześniu. Jeśli któreś z dzieci zmienia szkołę, rozlicza się z książek również 18.6.2020 r.

UWAGA! Książki należy umieścić w PODPISANYM I ZAMKNIĘTYM WORKU FOLIOWYM a następnie zdeponować we wskazanym przez obsługę miejscu.

Pożegnanie

Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Pani

KRYSTYNY WOJCIECHOWSKIEJ

długoletniej nauczycielki wychowania fizycznego w naszej szkole,

wychowawczyni wielu roczników uczniów, oddanej pedagog.

~~

Rodzinie zmarłej składamy najszczersze wyrazy współczucia

Msza święta 29 maja (piątek) w kościele przy ulicy Zielonej o godzinie 9.30, pogrzeb na cmentarzu w Pierwoszynie o godz. 10.30

Terminy konkursu matematycznego "Kangur"

Kangur 2020 w wersji online

W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach konkurs Kangur 2020 zostanie przeprowadzony drogą internetową (w godzinach popołudniowych) za pośrednictwem Platformy Dzwonek.pl. Konkurs poprzedzony będzie tzw. konkursem próbnym. Bliższych informacji udzielają Szkolni Koordynatorzy Konkursu.
Uczestnicy Konkursu proszeni są o wejście na stronę www.kangur-mat.pl  i zapoznanie się z dokumentem: Instrukcja dla uczestnika konkursu. Plik można pobrać również z naszej strony (w załącznikach)

Instrukcja opisuje zasady logowania się na Platformie Dzwonek.pl  i przystąpienia do odpowiedniej sesji konkursu. W środę 20 maja uczestnicy Konkursu otrzymają dane do logowania poprzez platformę TEAMS.

JSN Dona is designed by JoomlaShine.com