17 listopada - Dzień Pomarańczowy

Najbliższy piątek, 17 listopada, to dzień pomarańczowy!

Zachęcamy wszystkich uczniów klas I-III wraz z wychowawcami do wspólnej zabawy, promującej zdrowe odżywianie. Tym bardziej, że tegoroczne Śmieszne Piątki to konkurs!

A jeśli jesteś uczniem klas IV-VII? Nic straconego, możesz też ubrać się na pomarańczowo, choć nie bierzesz udziału w konkursie ;-)

Szkolne etapy konkursów wojewódzkich

Dni wolne od zajęć dydaktycznych

Informujemy, że dni 2 i 3 listopada (czwartek i piątek)  są WOLNE OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH. Odbęda się zajęcia opiekuńcze w świetlicy szkolnej. Prosimy o zapisywanie dzieci do 27 października.

Konsultacje 25.10

25 października w godzinach 17.00 - 19.00 odbędą się konsultacje rodziców z nauczycielami. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych postępami swoich dzieci. W tym czasie nauczyciele bedą dostępni w swoich salach lub pokoju nauczycielskim.

Zamawianie zdjęć uczniów

Galeria zdjęć wykonanych dzieciom w szkole w dniach 10 - 11 października br. znajduje się pod adresem: annaosiak.pl/sp23. Zdjęcia można zamawiać na podanej stronie poprzez sklep internetowy do poniedziałku 23 października. Zamówienia zostaną dostarczone do szkoły w połowie listopada.

Uwaga! Dostęp do zdjęć po podaniu hasła przekazanego uczniom.

13 września - zebrania z rodzicami

13 września zapraszamy rodziców na zebrania z wychowawcami. W czasie zebrań nauczyciele bez wychowawstwa bedą do Państwa dyspozycji.Dokładne godziny reozpoczęcia zebrań w poszczególnych klasach zotsały podane w dzienniczkach uczniów.

Rozpoczęcie roku szkolnego

W tym roku rok szkolny rozpocznie się nietypowo ... 4 września (poniedziałek) zapraszamy uczniów i ich rodziny do szkoły na inaugurację nowego roku szkolnego o godzinie 10.15.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy wcześniej (godzina 9.00) na mszę św. w intencji nowego roku w kościele oo. Franciszkanów

Wakacje!

23 czerwca (piątek) zakończymy kolejny rok szkolny.

Uroczystość zakończenia dla klas I-VI odbędzie się o godzinie 8.30 w halach na boisku szkolnym.

Serdecznie zapraszamy rodziców i rodziny naszych uczniów.