Opłaty za obiady w czasie zimowiska

9 stycznia zagramy dla WOŚP!

To już 28. finał WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY! Nasza Szkoła również i w tym roku bierze udział w tej pięknej akcji!
W czwartek, 9.01., przeprowadzimy zbiórkę do puszek, ale.....to nie wszystko! Przynieście do szkoły swoje zaskórniaki, bo w tym roku będziecie mogli również wylosować fanty bądź pyszne pierniczki w loterii, a także kupić unikatowy gadżet z logo WOŚP-u w minisklepiku! Dostępne są koszulki, torby, lasero-gwizdki, parasol, czapki i smycze! Ceny za gadżety od 5 zł do 15 zł!
ZAPRASZAMY!

Wspieramy Orszak Trzech Króli

Dnia 6 stycznia 2020 zapraszamy uczniów wraz z całymi rodzinami do przejścia ulicami Gdyni w Orszaku Trzech Króli. Rozpoczęcie  ok. 12.15 sprzed kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa, ul. Armii Krajowej. Zakończenie ok. 13.00 w kościele oo franciszkanów, ul. Ujejskiego, gdzie będzie można obejrzeć pokłon Trzech Króli oraz jasełka. Zachęcamy dzieci do przebierania się w szaty orszakowe (które można wypożyczyć w szkole) lub w szaty pastuszków, bądź aniołów.

Szkoła Podstawowa nr 23 po raz kolejny wspiera organizację Orszaku w Gdyni. Tym razem nasi uczniowie, jako wolontariusze, będą zbierali pieniądze na rzecz Hospicjum Gdyńskiego.

Szczegóły dostępne na : http://gdynia.orszak.org

Wesołych Świąt!

Zapraszamy na zimowisko

Kangur matematyczny 2020 - zapisy

Odpisy za obiady w grudniu 2019

Szanowni Państw, informujemy że odpisów za obiady uczniów można dokonywać do dnia 13 grudnia (wlącznie).

Sukces uczniów w konkursie języka angielskiego!

Wspaniały sukces naszych uczniów! Z przyjemnością informujemy, że w międzyszkolnym konkursie ortograficznym języka angielskiego, English Spelling Contest, organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 44 w Gdyni, nasi uczniowie: Alicja Jankowska i Mateusz Pliszka byli "the best"!

Alicja zdobyła pierwsze a Mateusz drugie miejsce!

Gratulujemy!

27 listopada - zebrania z rodzicami

27 listopada (środa) odbędą się zebrania z rodzicami. Godziny rozpoczęcia zebrań w poszczególnych klasach zostały podane w dzienniczkach uczniów.

Zaproszenie na wieczornicę

JSN Dona is designed by JoomlaShine.com