Orszak Trzech Króli 2018

6 stycznia (sobota) przypada święto Trzech Króli ( Objawienia Pańskiego). W tym dniu, jak co roku przejdzie ulicami Gdyni barwny Orszak Trzech Króli. Zachęcamy dzieci i wraz z opiekunami do licznego uczestnictwa w tym wydarzeniu. Zachęcamy tym goręcej, gdyż Szkoła Podstawowa nr 23 jest partnerem organizacji tego wydarzenia. W szczególności, jesteśmy odpowiedzialni za organizację  jego zakończenia w kościele św. Antoniego.

Program uroczystości:

  • Msza św. o 11.00 w Kościele N. Serca Pana Jezusa ( ul. Armii Krajowej).
  • Orszak wyrusza z kościoła o 12.15. Przejście ulicami Gdyni.
  • Ok. 13.00 inscenizacja pokłonu Trzech Króli i zakończenie orszaku w kościele oo. Franciszkanów (ul. Ujejskiego).

 

Więcej szczegółów pod adresem:

http://orszak.org/aktualnosci/orszak-trze-123.html

JSN Dona is designed by JoomlaShine.com