Zawieszenie zajęć

Informujemy, że w związku z decyzjami Ministra Eduakcji Narodowej i Prezydenta Miasta Gdyni od jutra, tj. od 12 marca w szkole nie będą prowadzone lekcje i zajęcia, natomiast do piątku szkoła pozostanie otwarta w ramach funkcji opiekuńczych dla tych rodziców, którzy nie są w stanie natychmiast zorganizować opieki dla swoich dzieci (czynna będzie świetlica). 

Od poniedziałku 16 marca (przez dwa tygodnie) szkoła nie będzie przyjmować uczniów. Nie będą się odbywac zajęcia pozalekcyjne i w ramach Otwartej Szkoły. Prosimy o bieżące śledzienie komunikatów na stronie szkoły. 

Prosimy o zwrócenie uwagi dzieciom, że w tym okresie należy unikać dużych skupisk ludzi (galerii handlowych, kin, itd.) Informacja MEN - TUTAJ

Przypominamy, że rodzicom dzieci do lat 8, w sytuacji zamknięcia szkoły/przedszkola, przysługują świadczenia opiekuńcze. Szczegóły TUTAJ

Ostatnio zmieniany środa, 11 marzec 2020 12:37

JSN Dona is designed by JoomlaShine.com