Nauka zdalna - informacja

Szanowni Państwo.

Sytuacja, w jakiej się znaleźliśmy, jest wyjątkowa. Najważniejsze zadanie to zapewnienie dzieciom emocjonalnego bezpieczeństwa. Ze zrozumieniem i troską podchodzimy do problemów, jakie Państwo sygnalizują. Dokładamy wszelkich starań, by praca zdalna przebiegała sprawnie.
Nasza szkoła (jak i pozostałe placówki Gdyni) otrzymała dostęp do platformy NUADU. Tam też w folderach noszących nazwy przedmiotów znajdować się będą materiały do pracy. Wystarczy, że uczeń lub Państwo zalogujecie się na tej platformie. Ułatwi to naszym zdaniem dotarcie do zadań zaproponowanych przez nauczyciela. Niezbędne do logowania informacje zostały przekazane Państwu, by uczniowie mogli z nich korzystać. Wciąż są dostępni pod adresem mailowym ewentualnie telefonem nauczyciele służący pomocą w nawigowaniu na platformie. Przetestowaliśmy dziś narzędzie do prowadzenia lekcji online. Działa. Nauczyciel i uczniowie mieli bezpośredni kontakt i wspólnie mogli rozwiązywać problemy.

Pracujemy w dni nauki szkolnej i w godzinach zajęć 8.00-16.00. Weekend przeznaczony jest na wypoczynek, będący ważnym elementem profilaktyki zalecanym przez służby sanitarne. Poza tym każda wspólnie spędzona chwila, przeczytana książka, wspólna zabawa czy film są bezcenne.

Dziękujemy Państwu za przesłane uwagi, sugestie.

JSN Dona is designed by JoomlaShine.com