Zwrot podręczników do biblioteki szkolnej

Uczniowie obecnych klas 3 i 4 oddają podręczniki (z ubiegłego roku) 2.09.2020 (środa).
Uczniowie obecnych klas 6 i 7 oddają podręczniki (z ubiegłego roku) 3.09.2020 (czwartek).

UWAGA! Książki należy umieścić w podpisanym (imię, nazwisko, klasa) i zamkniętym worku foliowym a następnie zdeponować we wskazanym przez obsługę miejscu. Prosimy włożyć do worka z książkami reklamówkę, w której uczeń otrzyma podręczniki do kolejnej klasy.

OBECNE KLASY 2, 5 i 8 NIE ZWRACAJĄ UBIEGŁOROCZNYCH PODRĘCZNIKÓW z uwagi na zakończenie trzyletniego cyklu użytkowania.

Wszystkie podręczniki przejdą kwarantannę. O terminie wypożyczenia poinformują uczniów wychowawcy klas.

Pozostałe książki wypożyczone z biblioteki szkolnej prosimy zwracać po 14 września.

JSN Dona is designed by JoomlaShine.com