Zebrania z rodzicami 9 września

W dniu 9 września (środa) zapraszamy na pierwsze w tym roku zebrania z rodzicami. Odbędę się one w klasach oraz o godzinach podanych przez wychowawców (klasy I i IV oraz wybrane, inne klasy) lub na platformie Teams.

W czasie zebrań (od godziny 17.00 - 18.00), nauczyciele niebędący wychowawcami są do Państwa dyspozycji na platformie Teams. 

Podczas zebrań zostaną przedstawione zasady pracy w roku szkolnym oraz przedłożone dokumenty do podpisania przez rodziców.

W przypadku zebraństacjonarnych - prosimy o ograniczenie liczby osób przychodzących na zebranie (jedna osoba od dziecka) oraz zachowanie wymogów sanitarnych (dezynfekcja rąk, zasłanianie ust i nosa, utrzymywanie dystansu, co najmniej 1,5 m).

Zapraszamy

Ostatnio zmieniany wtorek, 08 wrzesień 2020 17:14

JSN Dona is designed by JoomlaShine.com