Na fali dobrych wyborów zawodowo-edukacyjnych

Drodzy Uczniowie!! Oto propozycja Miasta Gdyni wzięcia udziału w indywidualnych zajęciach z doradcą zawodowym!

Celem projektu “Na fali dobrych wyborów zawodowo - edukacyjnych” jest przeprowadzenie doradztwa zawodowego dla 450 uczniów klas VII–VIII szkoły podstawowej. Działanie ma pozwolić na przygotowanie uczniów do odpowiedzialnego planowania kariery i podejmowania przy wsparciu doradczym decyzji edukacyjnych i zawodowych uwzględniających znajomość własnych zasobów oraz informacje na temat rynku pracy i systemu edukacji. 

W ramach projektu każdy z uczestników zrealizuje 2 indywidualne spotkania z doradcą zawodowym (po 1,5 godz. każde). Uwzględniając obecną sytuację epidemiczną spotkania będą realizowane online. 

Projekt został objęty Patronatem Prezydenta Miasta Gdynia a w związku z otrzymanym dofinansowaniem na realizację projektu ze środków Miasta Gdyni udział w projekcie jest bezpłatny.

Informacje szczegółowe na temat projektu, w tym link do formularza zgłoszeniowego oraz Regulamin projektu, znajdują się pod adresem:

https://fundacjapsc.pl/index.php/projekty/na-fali-dobrych-wyborow-zawodowo-edukacyjnych

W razie pytań zapraszamy do kontaktu drogą mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub telefoniczną (507304162).

 

JSN Dona is designed by JoomlaShine.com