Oferta warsztatów dla rodziców

Szanowni Państwo,
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oraz ogromnemu zainteresowaniu  szkoleniem  z zakresu wspierania rozwoju dzieci niepełnosprawnych, przygotowaliśmy dla Państwa ofertę dotyczącą szkolenia w formie online. Dedykowane dla dyrektorów, wychowawców, nauczycieli, pedagogów oraz terapeutów i rodziców.

Organizator: Synaptic oraz Zmysłek Centrum Wsparcia i Rozwoju Dziecka

Wspieranie Rozwoju Dziecka z Niepełnosprawnością – perspektywa psychologiczno – pedagogiczna.
I moduł – WWRD Opóźniony lub zaburzony rozwój psychoruchowy.
6.02.2021 (sobota) godz. 15:00-21:00
Zachęcamy Państwa do udziału w szkoleniu dotyczącym Wspomagania Rozwoju Dziecka z Niepełnosprawnością, w którym przybliżymy informację na temat poszczególnych sfer niepełnosprawności:

  1. Opóźniony lub zaburzony rozwój psychoruchowy
  2. Niepełnosprawność ruchową w tym z afazją
  3. Niepełnosprawność intelektualną
  4. Niepełnosprawność sprzężoną (kilka niepełnosprawności równocześnie)
  5. Autyzm i Zespół Aspergera
  6. Zaburzenia wzroku, słuchu, mowy.
  7. ADHD
  8. Zespoły Wad Wrodzonych

W świetle aktualnej wiedzy psychologicznej pierwsze lata życia dziecka nabierają szczególnego znaczenia dla całego jego rozwoju, dlatego jest bardzo ważne, by ten czas został jak najlepiej wykorzystany. Warto zatem poświęcić go przede wszystkim na tworzenie takich warunków, aby dziecko mogło jak najpełniej wykorzystać potencjał rozwojowy.
Dlatego, jeżeli jest ono zagrożone niepełnosprawnością albo już ją u niego stwierdzono, konieczne wydaje się podjęcie działań, które pomogą mu pokonywać trudności w poznawaniu świata, uczestniczeniu w życiu społecznym i osiąganiu samodzielności. Dzięki tym staraniom w dużej mierze udaje się zapobiegać negatywnym skutkom niepełnosprawności. Nawet jeśli nie jesteśmy w stanie jej całkowicie wyeliminować, to można sprawić, aby dziecko funkcjonowało jak najlepiej mimo istniejących ograniczeń. Niepełnosprawność jest poważnym wielowymiarowym problemem społecznym, który wpływa na funkcjonowanie dotkniętych nią osób zarówno w aspekcie jednostkowym, rodzinnym, jak i ogólnospołecznym. Podejmowanie skutecznych działań wspierających dzieci z niepełnosprawnością podnosi jakość ich życia oraz uniezależnia je na etapie dorosłości od innych osób i instytucji. Nakłady na wczesne wspomaganie rozwoju dziecka mogą przyczynić się do ograniczenia w przyszłości wydatków na opiekę zdrowotną oraz pomoc psychologiczno-pedagogiczną, opiekę i świadczenia socjalne poprzez wyeliminowanie problemu niesprawności, braku życiowej zaradności, deficytów w zakresie wykształcenia oraz nieprzystosowania społecznego dorosłych osób z niepełnosprawnością.

W oferowanej cenie gwarantujemy:
Materiały szkoleniowe; kontakt do terapeuty oraz konsultacje i możliwość omówienia indywidualnych przypadków,  certyfikat imienny dla każdego uczestnika.


Szkolenie poprowadzą:
mgr Justyna Kapuścińska - Kozakiewicz – absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uniwersytetu Wrocławskiego. Z zawodu nauczyciel i pedagog, z zamiłowania i powołania terapeuta. Ukończyła studia z zakresu terapii pedagogicznej i terapii integracji sensorycznej oraz liczne szkolenia, m.in. terapię ręki. Właścicielka gabinetu terapeutycznego Zmysłek Centrum Rozwoju i Wsparcia Dziecka we Wrocławiu. Pisze artykuły związane z pedagogiką, terapią pedagogiczną, nauczaniem i integracją sensoryczną.
oraz
mgr Karolina Maliszewska - psycholog i oligofrenopedagog, specjalista psychoterapii uzależnień w trakcie procesu certyfikacji. Absolwentka 5 - letnich jednolitych studiów magisterskich na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w Lublinie. Umiejętności psychologiczne doskonaliła w m.in Studium Psychologii Sądowej w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii we Wrocławiu. Uczestniczka szkolenia specjalistycznego w dziedzinie uzależnień w Instytucie Psychoprofilaktyki i Psychoterapii Stowarzyszenie Natanaelum w Lublinie.  Jej zainteresowania obejmują tematykę związaną z psychologią różnic indywidualnych, psychologią sądową, a także uzależnieniami behawioralnymi u dzieci - zwłaszcza uzależnieniami od gier komputerowych.  Aktualnie pracuje jako psycholog szkolny. W pracy z dziećmi wykorzystuje arteterapię.
Cena za udział w szkoleniu:
1.     Opóźniony lub zaburzony rozwój psychoruchowy – 299,00 zł/os/brutto
2.     Niepełnosprawność ruchową w tym z afazją – 299, 00 zl/os brutto
3.     Niepełnosprawność intelektualną (stopień lekki, umiarkowany, znaczny) – 299,00 zł/os brutto
4.     Niepełnosprawność sprzężoną (kilka niepełnosprawności równocześnie) – 299,00 zł/osoba brutto
5.     Autyzm i Zespół Aspergera – 299,00 zł.os/ brutto
6.     Zaburzenia wzroku, słuchu, mowy.- 299,00 zł / os/brutto
7.     ADHD – 299,00 zł/ os brutto
8.     Zespoły Wad Wrodzonych  - 299,00 zł/ os brutto
9.     Dziecięce Porażenie Mózgowe – 299,00 zł/os brutto
W przypadku udziału w całym cyklu szkoleń jednego uczestnika wynosi 2520,00 pl/os brutto
Najbliższe szkolenia:
Opóźniony lub zaburzony rozwój psychoruchowy – 299,00 zł/os/brutto
Niepełnosprawność ruchową w tym z afazją – 299, 00 zl/os brutto
Niepełnosprawność intelektualną (stopień lekki, umiarkowany, znaczny) – 299,00 zł/os brutto
Niepełnosprawność sprzężoną (kilka niepełnosprawności równocześnie) – 299,00 zł/osoba brutto
Autyzm i Zespół Aspergera – 299,00 zł.os/ brutto
Zaburzenia wzroku, słuchu, mowy.- 299,00 zł / os/brutto
ADHD – 299,00 zł/ os brutto
Zespoły Wad Wrodzonych  - 299,00 zł/ os brutto
Dziecięce Porażenie Mózgowe – 299,00 zł/os brutto
Zawsze aktualne informacje na naszym fanpage’u  Synaptic Inny Wymiar Edukacji
W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji:
Pn - pt: 9:00 –16:00
tel. 41 202 04 50
@Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

JSN Dona is designed by JoomlaShine.com