Rajd naukowy kl. 7-8

Piątek pod znakiem rajdów. Klasy starsze również postawiły dziś na zmagania - ale intelektualne i artystyczne. Szkoła zamieniła się w edukacyjne stoiska, które zmotywowały do wytężonej pracy wszystkie zakamarki uczniowskich głów. Na rywalizujące zespoły czekały zadania z wiedzy ogólnej, historii i pracy z tekstem źródłowym, geografii świata. Pojawiły się też zadania dla mistrzów słowa, poliglotów, amatorów papieroplastyki czy najtrudniejszych zagadek świata :)

Oto wyniki:
I miejsce - klasa 8b gr.1 (41/45 punktów)
II miejsce - klasa 7a gr. 2 (40 p.)
III miejsce - klasa 7a gr. 1 (39,5 p.)
IV miejsce - klasa 8a gr. 2 (37 p.)
V miejsce - klasa 8a gr. 1 (36,5 p.)
VI miejsce - klasa 7b (36 p.)
VII miejsce - klasa 7c gr. 1 (35 p.)
VIII miejsce - klasa 8b gr. 2 (34 p.)
IX miejsce - klasa 7c gr. 2 (28,5 p.)
A nagroda główna? Zwolnienie z pytania w najbliższym tygodniu :)
Lubimy rozpoczynać rok szkolny z przytupem, naukowym, oczywiście!

Ostatnio zmieniany piątek, 24 wrzesień 2021 19:05

JSN Dona is designed by JoomlaShine.com