Z kart kroniki: otwarcie boiska szkolnego 3 czerwca 1988

W kronice szkolnej czytamy:

I oto nadszedł dzień tak bardzo wyczekiwany przez wszystkich uczniów: "ukoronowanie działań społecznikowskich" - jak pisał Dziennik Bałtycki z dnia 21.08.1987 roku.

Uroczystość otwarcia boiska zaszczyciło swoją obecnością wielu dostojnych gości: przedstawiciele Komitetu Rodzicielskiego, Inspektor Oświaty i Wychowania (...) a przede wszystkim przedstawiciele zakładu opiekuńczego "Energoblok Wybrzeże" (...)

Po uroczystych przemówieniach dyrektor szkoły p. Marianna Pietrzak dokonała przecięcia wstęgi. Mieniły się barwami stroje dziewcząt i chłopców, którzy od tej pory przejęli w swoje posiadanie nowe boisko - zespoły taneczne młodszych i starszych dziewcząt, aerobik, zawody sportowe, jeszcze przez kilka godzin ożywiały tereny nowego boiska. Pokazy i zawody sportowe przygotowali: kol. Wojciechowska, Kuprycz i p. Wuczyński.

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 27 listopad 2017 18:57