Osiągnięcia

III Przegląd Teatrów Amatorskich "Kurtyna 2018" - wyróżnienie ("Kurtyna Na Bis") oraz "Nagroda Jednego Widza" - Teatr Na Wzgórzu - "Mały Książę"

  • Konkurs Wiedzy o Wiśle - I miejsce: ELIZA KOSZAŁKA (klasa VIIa)
  • Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Anioły, Aniołki, Aniołeczki Bożego Narodzenia" - II miejsce: MAJA KNUT (klasa IIIa)
  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Techniczny "Bożonarodzeniowe drzewko - choinka" - wyróżnienie: MAJA KNUT
  • VIII Międzyszkolny Konkurs Origami "Papierowy zwrót głowy" - I miejsce w kategorii klas 3. - NATALIA WIŚNIEWSKA (klasa IIIb); III miejsce w kategorii klas 4 - ALEKSANDER FIGIEL; III miejsce w kategorii klas 6. - EMILIA SKINDEL; wyróżnienia - JULIA KLEBBA, WIKTORIA KURAKI, WERONIKA HAPONENKO, SARA RAWSKA
  • Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego - tytuł finalisty - WOJCIECH SPODARCZYK
  • Okręgowy Etap Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Bezpieczeństwo Pożarowe Na Codzień" - tytuł laureatki - MAJA KNUT, SYLWIA ZIÓŁKOWSKA; wyróżnienia - MAJA CIEMIĘGA, MARTYNA KRZYSTOWSKA
  • IX Ogólnopolski Konkurs Literacki "Czas szkoły, czas dojrzewania..." - I miejsce w kategorii "Proza" - PIOTR FABER; wyróżnienie - KRZYSZTOF FABER; wyróżnienia w kategorii "Komiks" - ZUZANNA BALEWSKA, KAROLINA HOPPE
  • Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny "Najpiękniejsze miejsca Gdyni" - I miejsce - OLIWIA MISKA (klasa Ib); wyróżnienie - FILIP TUSIEŃ (klasa Ia)
  • Mistrzostwa Gdyni w Dwa Ognie Usportowione Klas III - I miejsce - drużyna dziewcząt, V miejsce - drużyna chłopców
  • Rejonowe Mistrzostwa Gdyni w Dwa Ognie Usportowione Klas IV - II miejsce - drużyna dziewcząt; II miejsce - drużyna chłopców
  • Konkurs naukowy "Bęc jabłkiem w głowę" - laureatki - ROKSANA BARANOWSKA, MARTYNA ADAMUS (klasa VIIb)
  • Ogólnopolski Konkurs Literatury Fantasy "Kraina marzeń" - I miejsce (I etap), VI miejsce (finał) KACPER BOBER 
  • Wojewódzki Konkurs Matematyczny "Muszelka 2018" - II miejsce GABRIEL JANOWICZ (klasa Vb)
  • Miejski Konkurs Plastyczny "Spacer po Gdyni" - wyróżnienie: MARTA ZABŁOCKA, SZYMON POSKRÓBEK
  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Świąteczna Książka Kucharska" - wyróżnienie: MAJA KNUT
  • Międzyszkolne Bowlingowe Mistrzostwa Gdyni - I miejsce - drużyna chłopców; III miejsce - drużyna dziewcząt
  • Wojewódzkie Międzyszkolne Mistrzostwa Bowlingowe - II miejsce - drużyna chłopców;
  • Ogólnopolski Konkurs Literacki "Czas szkoły, czas dojrzewania" - I miejsce - PIOTR FABER (klasa VIIa); wyróżnienie MARTYNA ADAMUS (klasa VIIa)
  • VIII Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Pisania" - IV miejsce LEA WIĘCKOWSKA (klasa VIIb)
  • Wojewódzki Konkurs "Święty Jan Paweł II i Wielkie Tematy - Bądźcie świadkami miłosierdzia" - II miejsce (recytacja) Aleksandra Templin (kl. VIa); wyróżnienie (malarstwo) Milena Bąkowska (kl. IIb) i Julia Templin (kl. IIa)
  • X Miejski Konkurs Piosenki i Poezji Patriotycznej - wyróżnienie Amelia Szymańska (klasa 6b)
  • XI Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada Wiedzy o św. Maksymilianie (konkurs plastyczny) - I miejsce Magdalena Drążek (kl. IIb), II miejsce Amelia Puzdrowska (klasa IIb)
  • Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Turystyce - III miejsce Eliza Koszałka (kl. VIa), IV miejsce Mateusz Bożyk (kl. Va)
  • Pomorski Konkurs Plastyczny "Spacerujące koty" - III miejsce Maja Ciemięga (klasa IIa); wyróżnienia - Paweł Dutkiewicz (klasa VIa) i Maja Knut (klasa IIa)
  • Konkurs Plastyczny "Anieli grają dla Hospicjum" - laureatka Maja Bober (klasa IIa)
  • III Międzyszkolny Konkurs z okazji Międzynarodowych Dni Osób Niepełnosprawnych - kategoria wiekowa klas I-III: I miejsce - Oryna Konkonenko (klasa Ia); kategoria wiekowa klas IV - VI: I miejsce - Klara Korab i Maja Grodzka (klasa IVa); II miejsce -  Bartosz Grzeszczak i Wiktoria Kuraki (klasa IVa), wyróżnienie  - Igor Kurlapski (klasa IVa)
  • III Międzyszkolny Konkurs na Najpiękniejszy List do Świętego MIkołaja - wyróżnienia - Natalia Ziółkowska, Polina Kostecka, Jagoda Sosnowska
  • Wojewódzkie Mistrzostwa Bowlingowe - I miejsce - drużyna w składzie P. Faber, K. Faber, D. Pawlicki, K. Giziński, D. Rosiński, P. Dutkiewicz
  • Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego - FINALISTA - Aleksandra Templin (klasa VIa)
  • Międzyszkolny Konkurs Literacki "Czas szkoły, czas dojrzewania..." - tytuł laureata - Polina Kostecka
  • XIV Ogólnopolski Konkurs Poetycko – Plastyczny „Błogosławiona Karolino, świeć nam przykładem...” – wyróżnienie  Amelia Puzdrowska (kl. II b)
  • Wojewódzko -Metropolitarny Konkurs Biblijny „Ewangelia św. Mateusza” – konkurs plastyczny – II miejsce - Amelia Puzdrowska (kl. II b)
  • Mistrzostwa Gdyni w Dwa Ognie Usportowione - I miejsce drużyna chłopców z klas III; III miejsce - drużyna dziewcząt z klas III, III miejsce - drużyna dziewcząt z klas IV
  • VI Wojewódzki Konkurs "Teatr Młodego Aktora - Teatr Moich Marzeń" - wyróżnienie - Natalia Wiśniewska (klasa IIb)
  • Konkurs plastyczny "Gdynia malowana kwiatami" - wyróżnienie - Maja Bober (klasa IIa)
  • Wojewódzki Konkurs Matematyczny "Muszelka 2017" - tytuł laureata - Gabriel Janowicz (klasa IVb)
  • VIII Międzyszkolny Konkurs Piosenki Religijnej - kategoria soliści: I miejsce - Kacper Głatki (oddz. przedszkolny); kategoria zespoły i duety: II miejsce - zespół w składzie: Maciej Bąkała (kl. I), Aleksandra Bucior, Maja Ciemięga, Zuzanna Nowak, Natalia Wiśniewska, Julia Templin; III miejsce - duet w składzie: Oliwia Miska, Kacper Głatki, III miejsce - duet w składzie: Piotr i Krzysztof Faberowie; wyróżnienie - duet w składzie: Julia Klebba, Eliza Koszałka
  • Ogólnopolski Konkurs  o św. Bracie Albercie Chmielowskim - laureat - Amelia Puzdrowska (klasa IIb)
  • XII Międzyszkolne Konkursy Wiedzy o Gdyni - w konkursie fotograficznym: wyróżnienie - Mateusz Borkowski (klasa VI a); w konkursie na prezentację multimedialną: wyróżnienie - Tymoteusz Malek (klasa Vb); w konkursie plastycznym - wyróżnienie - Polina Kostecka (klasa Va); w konkursie na krzyżówkę: wyróżnienie - Polina Kostecka
  • II miejsce w kampanii "Rowerowy Maj" - uczniowie szkoły
  • III Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o św. Janie Pawle II - laureat - Aleksandra Templin, Mateusz Borkowski
  • Diecezjalny  Konkurs Wiedzy o Św. Bracie Albercie „Czynić prawdziwie miłosierdzie” - laureat - Aleksandra Templin, finalista - Tymoteusz Malek
  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Planeta Mleka" - III miejsce - Weronika Jakielska (klasa IVb)
Joomla templates by JoomlaShine