Gramy w kręgle!

Kolejny fantastyczny dzień w naszej świetlicy. Tym razem byliśmy na kręglach w "U 7". Było mnóstwo dobrej energii, którą zmieniliśmy na punkty podczas gry w kręgle. To była prawdziwa sportowa atmosfera, którą uzupełniły konkursy. Lubimy taką rywalizację, która motywuje i daje poczucie satysfakcji !

"Zdrowie na talerzu" - konkurs w świetlicy

W październiku w świetlicy szkolnej został przeprowadzony konkurs plastyczny pod hasłem "Zdrowie na talerzu" propagujący zdrowy styl życia. Wychowankowie wykonali wspaniałe prace, ujmując w nich sedno tematu. Ich prace mieniły się wulkanami witamin. Dzieła dzieci zdobiły parter szkoły i nawoływały uczniów do wdrażania zdrowych nawyków żywienia. W piątek tj. 25.10.2019 r., odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu, podczas którego nie obyło się bez nagród, dyplomów, gromkich braw i pamiątkowych zdjęć.  Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Świetlicowy "Klub Wełenka"

W naszej świetlicy również działają kluby dla uczniów. W "Wełence" dzieci, w pocie czoła ale z niemałą radością, z kolorowych włóczek wyczarowują cuda i cudeńka...

Zdrowy Tydzień w świetlicy

Od 30 września do 4 października realizowaliśmy temat "Zdrowy Tydzień". Uczniowie chętnie uczestniczyli w konkursie plastycznym, filmie poświęconym  zdrowemu odżywianiu i zajęciom technicznym "Co jest zdrowe-a co nie?". Odwiedziła nas też pani pielęgniarka, która przeprowadziła fantastyczną pogadankę na powyższe tematy. "Zdrowy tydzień" zakończyliśmy konsumpcją smacznych owoców i warzyw.

"Stokrotka" zachęca do bycia aktywnym

W naszej świetlicy uwielbiamy aktywność fizyczną. Nie tylko na boisku szkolnym i placu zabaw, gdzie wychodzimy przy każdej, bezpiecznej pogodzie ale również pod dachem. Niedawno dzieci ze "Stokrotki" bawiły się świetnie w gdyńskim U 7, było wiele śmiechu, emocji i super zabawy.

Praca w świetlicy wre

W naszej świetlicy odbywa się wiele różnorodnych zajęć - na przykład plastycznych, które dzieci bardzo lubią i chętnie w nich uczestniczą. Dzięki nim na ich buziach ciągle kwitnie piękny, jak stokrotka, uśmiech.

Nowy rok szkolny w "Stokrotce"

Świetlica Stokrotka wita i pozdrawia wszystkich uczniów oraz rodziców w nowym roku szkolnym 2019/2020!!! Życzymy Wam samych sukcesów i wiele dobrych, uśmiechniętych dni.

Nauczyciele świetlicy

Prezenty dla Mam

Dla Mamusi dzięcioł stuka, ryczy krowa, brzęczy mucha, najpiękniejsza jest na świecie, o czym wszyscy dobrze wiecie!

Z okazji Dnia Mamy dzieci ze świetlicy szkolnej wykonały w prezencie dla swoich mam korale oraz tęczowe torty.

"Zdrowie na talerzu" - jak jeść zdrowo

W związku z promowaną akcją "Zdrowie na talerzu" (współpraca z Firmami: Artykuły Spożywcze Salvit- Prima i PRESS S.C. zajmującymi się dystrybucją warzyw, owoców, mleka i jego przetworów w szkołach) w naszej świetlicy odbył się konkurs plastyczny dotyczący zdrowego żywienia. Dzieci z wielkim zapałem i entuzjazmem przedstawiły w nim swoje propozycje zdrowej, ciekawej i smacznej diety.

Wiosenna wyprawa do lasu

Maszeruje wiosna, a ptaki wokoło lecą i świergocą głośno i wesoło"! Tak, tak - jutro zaczyna się ta piękna pora roku-lecz nasza świetlica już dziś poszukiwała jej oznak w pobliskim lesie.

Ochrona danych

Mamy to!

Informacje Świetlicy

• GODZINY OTWARCIA ŚWIETLICY