Czy chłopaki i dziewczyny jedzą w szkole witaminy?

18 października 2017r. w naszej świetlicy odbył się konkurs plastyczny pt. „Czy chłopaki i dziewczyny  jedzą w szkole witamy?”. Dużo rozmawiamy na ten temat i promujemy zdrowe odżywianie –stąd dzieci niezwykle chętnie wzięły udział w plastycznej zabawie. Laureatami zostali: Tosia Kotkowska kl. I b - I miejsce, Sofie Pluta kl. III b - II miejsce, Borys Urbanik kl. I a - III miejsce, Sabina Pluta kl. I a – wyróżnienie, Daria Tarkiewicz kl. I a –wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy i wysyłamy wszystkim uczniom naszej szkoły następujące przesłanie: „I CHŁOPAKI I DZIEWCZYNY - JEDZCIE W SZKOLE WITAMINY!!!”.

Informacje Świetlicy

• GODZINY OTWARCIA ŚWIETLICY

Świetlica czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 17.45

• WYCHOWAWCY ŚWIETLICY