Zdrowy znaczy szczęśliwy

W dniach 19-23.03 2018 r. w świetlicy odbywały się warsztaty „Healthy Means Happy” - czyli od małego coś zdrowego, bo zdrowie nas uszczęśliwia! Wolontariusze z VI LO w Gdyni przeprowadzili cykl fantastycznych warsztatów dotyczących zdrowego żywienia i aktywnego życia w ruchu. Nasze dzieci były zachwycone! Pragniemy podziękować organizatorom, którzy w powyższe zajęcia włożyli naprawdę wiele, wiele serca.

Ochrona danych

Mamy to!

     

Informacje Świetlicy

  • GODZINY OTWARCIA ŚWIETLICY

    Świetlica czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30 - 17.30

  • WYCHOWAWCY ŚWIETLICY

    KIEROWNIK ŚWIETLICY - Brygida Golik

    Bogusława Kazyszka, Sylwia Wojtaś, Katarzyna Jastrzębowska, Grażyna Ligęza, Izabela Wierzchowska, Natalia Świstak

  • REGULAMIN ŚWIETLICY

    POBIERZ

  • REGULAMIN STOŁÓWKI

JSN Dona is designed by JoomlaShine.com