Jesień zaczyna się ... w świetlicy

Nadeszła jesień przynosząc kolorowe liście, żołędzie, kasztany. Te oraz inne materiały przyrodnicze wraz z masą solną posłużyły dzieciom ze szkolnej świetlicy do wykonania pięknych przestrzennych prac. Budzą one radość i podziw dla dziecięcej twórczości i stanowią wyjątkową dekorację szkolnych pomieszczeń. Jesień jest inspiracją dla dziecięcej działalności plastycznej. Pod opieką wychowawców świetlicy szkolnej powstają fantastyczne prace, które zdobią naszą świetlicową galerię.

Ochrona danych

Mamy to!

     

Informacje Świetlicy

 • GODZINY OTWARCIA ŚWIETLICY

  Świetlica czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30 - 17.30

 • WYCHOWAWCY ŚWIETLICY

  KIEROWNIK ŚWIETLICY - Brygida Golik

  Bogusława Kazyszka, Sylwia Wojtaś, Sylwia Grudzińska, Agnieszka Szołtun, Aleksandra Kowalewska

 • REGULAMIN ŚWIETLICY

  POBIERZ

 • REGULAMIN STOŁÓWKI

Joomla templates by JoomlaShine