Tak spędzamy czas w świetlicy...

Zabawy w świetlicy Zabawy w świetlicy Aleksandra Stangrecka

Tak właśnie spędzamy czas wolny w świetlicy "Stokrotka". Zabawy w kącikach zainteresowań są bardzo lubiane przez wszystkie nasze dzieci. Można bawić się w nich indywidualnie lub, jeśli ktoś ma ochotę - zespołowo. Ostatnio uczniowie wspólnymi siłami wykonali przepiękną pracę plastyczną, którą nazwano "Jesiennym drzewem". Tworząc ją wykorzystano różne techniki plastyczne.

 

Nasze akcje

Ochrona danych

Informacje Świetlicy

 • GODZINY OTWARCIA ŚWIETLICY

  Świetlica czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30 - 17.30

 • WYCHOWAWCY ŚWIETLICY

  KIEROWNIK ŚWIETLICY - Brygida Golik

  Bogusława Kazyszka, Sylwia Wojtaś, Sylwia Grudzińska, Agnieszka Szołtun, Aleksandra Kowalewska

 • REGULAMIN ŚWIETLICY

  POBIERZ

 • REGULAMIN STOŁÓWKI

Joomla templates by JoomlaShine