Program "Mleko i owoce w szkole"

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa uruchomił akcję „Program dla szkół” - przedsięwzięcie wspierające ideę zdrowego odżywiania wśród dzieci. Nasza szkoła także i w tym roku podjęła chęć włączenia się do tego programu. Celem programu jest długotrwała zmiana nawyków żywieniowych naszych dzieci poprzez wprowadzenie owoców, warzyw, mleka i jego przetworów
do codziennej diety.

 Program skierowany jest do dzieci uczęszczających do klas I - V szkoły podstawowej. Dzieci otrzymują w ramach programu porcje składające się z produktu owocowego lub produktu warzywnego oraz porcji mleka. Dostarczane produkty posiadają gwarancję jakości. "Program dla szkół" współfinansowany jest z budżetu Unii Europejskiej i środków krajowych. Dla zgłoszonych dzieci porcje w ramach programu wydawane będą całkowicie bezpłatnie.

Rodzice zgłaszający chęć przystąpienia ich dzieci do bezpłatnego "Programu dla szkół” proszeni są o podpisanie poniższej deklaracji.

DEKLARACJA

Więcej w tej kategorii:

Ochrona danych

Informacje Świetlicy

 • GODZINY OTWARCIA ŚWIETLICY

  Świetlica czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30 - 17.30

 • TELEFON DO ŚWIETLICY

  798 625 289

 • WYCHOWAWCY ŚWIETLICY

  KIEROWNIK ŚWIETLICY - Brygida Golik

  Sylwia Wojtaś, Katarzyna Jastrzębowska, Anna Jurek, Regina Hetak

 • REGULAMIN ŚWIETLICY

 • KARTA ZAPISU DO ŚWIETLICY

 • UPOWAŻNIENIE DO ODBIORU

JSN Dona is designed by JoomlaShine.com