Serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Gdańsku. Są to konkursy przeznaczone dla uczniów klas IV – VIII, w których udział jest bezpłatny a zdobycie tytułu laureata daje możliwość kontynuowania nauki w dowolnie wybranej szkole ponadpodstawowej.

• TERMINY KONKURSÓW

Informacja o terminie konkursów podana zostanie po opublikowaniu przez Organizatora.

• REGULAMINY

Ramowy regulamin konkursów - ZOBACZ

Szczegółowe regulaminy zostaną opublikowane po udostępnieniu przez Organizatora

• KARTA ZGŁOSZENIA

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie z danego przedmiotu jest dostarczenie karty zgłoszenia - POBIERZ

Kartę należy wypełnić na komputerze, wydrukować i dać do podpisania rodzicowi. Tak przygotowaną kartę należy złożyć u nauczyciela przedmiotu, którego konkurs dotyczy.

• ARCHIWUM TESTÓW

Archiwalne testy konkursowe można znaleźć na stronie: Testy konkursowe – Kuratorium Oświaty w Gdańsku

JSN Dona is designed by JoomlaShine.com