Kluby: Inspirujemy - Rozwijamy - Wspieramy!

  • ZAJĘCIA SPORTOWE

    • KLUB SPORTOWY DLA KLASY 7B (poniedziałek 7.00 - 7.45) - Agnieszka Seremet
    • TENIS ZIEMNY DLA KLAS 1-3 (wtorek 8.55 - 9.40; czwartek 8.00 - 8.45) - Jacek Welfle
    • KARATE (wtorek 12.55 - 14.35) - Jacek Welfle
    • PIŁKA NOŻNA DLA KLAS 4-6 (wtorek 14.45 - 15.30) - Jacek Welfle
    • PIŁKA NOŻNA (poniedziałek 8.55 - 9.40) - Lontyna Kuprycz
    • TANIEC (poniedziałek 8.00 - 8.45) - Lontyna Kuprycz
    • GIMNASTYKA KOREKCYJNA (poniedziałek 11.50 - 12.35) - Małgorzata Paprocka
    • RYTMIKA (środa 10.00 - 10.45) - Brygida Golik

     

  • ZAJĘCIA PRZEDMIOTOWE

    • MATEMATYCZNE KOŁO OLIPMIJCZYKA DLA KLASY 8B (wtorek 8.00 - 8.45) - Ryszarda Jankowska
    • POTYCZKI MATEMATYCZNE DLA KLASY 8A (wtorek 8.00 - 9.45) - Elżbieta Bielecka
    • POTYCZKI POLONISTYCZNE DLA KLAS 8 (środa 14.45 - 15.30; środa 13.50 - 14.35) - Anna Zuba
    • POLONISTYCZNE KOŁO OLIMPIJCZYKA (czwartek 13.50 - 14.35) - Joanna Tarnawska
    • KOŁO HISTORYCZNE (poniedziałek 13.50 - 14.35) - Krzysztof Kogut
    • KOŁO MUZYCZNE (wtorek 14.45 - 15.30) - Marta Jezierska
    • KOŁO BIBLIJNE (poniedziałek 13.50 - 14.35) - Partycja Borowska
    • ROBOTYKA (poniedziałek 15.40 - 16.25; środa 14.45 - 15.30) - Ewa Matysiuk
    • PROGRAMOWANIE (czwartek 14.45 - 15.30) - Ewa Matysiuk
    • EKOLUDKI (poniedziałek 11.50 - 12.35) - Aleksandra Kowalewska

     

  • ZAJĘCIA WSPIERAJĄCE

    • LOGOPEDIA DLA KLAS 1 (poniedziałek 12.55 - 13.40 - klasa 1a; czwartek 12.55 - 13.40 - klasa 1b) - Małgorzata Kwiecień
    • ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE DLA KLASY 1A (poniedziałek 11.50 - 12.35; wtorek 11.50 - 12.35) - Aleksandra Kowalewska
    • TERAPIA RUCHOWA (piątek 12.55 - 13.40) - Małgorzata Paprocka

  • ZAJĘCIA INTERDYSCYPLINARNE

    • TEATR NA WZGÓRZU (środa 14.45 - 16.25) - Anna Wąśniewska, A. Sobczyk
    • ETWINNING (wtorek 8.00 - 8.45) - Aneta Kleisa
    • GAZETKA "GROTTGERA NEWSLETTER" (spotkania online) - Natalia Kopyść

 

JSN Dona is designed by JoomlaShine.com