Z niecierpliwością czekamy na pierwsze osiągniecia :-)

Sukces naszych uczniów

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że uczniowie klasy VIa: Krystian Giziński, Filip Pawlicki, Krzysztof Faber, Piotr Faber, Dawid Rosiński i Paweł Dutkiewicz zdobyli PIERWSZE miejsce w Wojewódzkich Mistrzostwach Bowlingowych w Gdyni w roku szkolnym 2016/2017. Gratulujemy najlepszym zawodnikom w województwie pomorskim!

  • Wojewódzki Konkurs "Święty Jan Paweł II i Wielkie Tematy - Bądźcie świadkami miłosierdzia" - II miejsce (recytacja) Aleksandra Templin (kl. VIa); wyróżnienie (malarstwo) Milena Bąkowska (kl. IIb) i Julia Templin (kl. IIa)
  • X Miejski Konkurs Piosenki i Poezji Patriotycznej - wyróżnienie Amelia Szymańska (klasa 6b)
  • XI Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada Wiedzy o św. Maksymilianie (konkurs plastyczny) - I miejsce Magdalena Drążek (kl. IIb), II miejsce Amelia Puzdrowska (klasa IIb)
  • Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Turystyce - III miejsce Eliza Koszałka (kl. VIa), IV miejsce Mateusz Bożyk (kl. Va)
  • Pomorski Konkurs Plastyczny "Spacerujące koty" - III miejsce Maja Ciemięga (klasa IIa); wyróżnienia - Paweł Dutkiewicz (klasa VIa) i Maja Knut (klasa IIa)
  • Konkurs Plastyczny "Anieli grają dla Hospicjum" - laureatka Maja Bober (klasa IIa)
  • III Międzyszkolny Konkurs z okazji Międzynarodowych Dni Osób Niepełnosprawnych - kategoria wiekowa klas I-III: I miejsce - Oryna Konkonenko (klasa Ia); kategoria wiekowa klas IV - VI: I miejsce - Klara Korab i Maja Grodzka (klasa IVa); II miejsce -  Bartosz Grzeszczak i Wiktoria Kuraki (klasa IVa), wyróżnienie  - Igor Kurlapski (klasa IVa)
  • III Międzyszkolny Konkurs na Najpiękniejszy List do Świętego MIkołaja - wyróżnienia - Natalia Ziółkowska, Polina Kostecka, Jagoda Sosnowska
  • Wojewódzkie Mistrzostwa Bowlingowe - I miejsce - drużyna w składzie P. Faber, K. Faber, D. Pawlicki, K. Giziński, D. Rosiński, P. Dutkiewicz
  • Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego - FINALISTA - Aleksandra Templin (klasa VIa)
  • Międzyszkolny Konkurs Literacki "Czas szkoły, czas dojrzewania..." - tytuł laureata - Polina Kostecka
  • XIV Ogólnopolski Konkurs Poetycko – Plastyczny „Błogosławiona Karolino, świeć nam przykładem...” – wyróżnienie  Amelia Puzdrowska (kl. II b)
  • Wojewódzko -Metropolitarny Konkurs Biblijny „Ewangelia św. Mateusza” – konkurs plastyczny – II miejsce - Amelia Puzdrowska (kl. II b)
  • Mistrzostwa Gdyni w Dwa Ognie Usportowione - I miejsce drużyna chłopców z klas III; III miejsce - drużyna dziewcząt z klas III, III miejsce - drużyna dziewcząt z klas IV
  • VI Wojewódzki Konkurs "Teatr Młodego Aktora - Teatr Moich Marzeń" - wyróżnienie - Natalia Wiśniewska (klasa IIb)
  • Konkurs plastyczny "Gdynia malowana kwiatami" - wyróżnienie - Maja Bober (klasa IIa)
  • Wojewódzki Konkurs Matematyczny "Muszelka 2017" - tytuł laureata - Gabriel Janowicz (klasa IVb)
  • VIII Międzyszkolny Konkurs Piosenki Religijnej - kategoria soliści: I miejsce - Kacper Głatki (oddz. przedszkolny); kategoria zespoły i duety: II miejsce - zespół w składzie: Maciej Bąkała (kl. I), Aleksandra Bucior, Maja Ciemięga, Zuzanna Nowak, Natalia Wiśniewska, Julia Templin; III miejsce - duet w składzie: Oliwia Miska, Kacper Głatki, III miejsce - duet w składzie: Piotr i Krzysztof Faberowie; wyróżnienie - duet w składzie: Julia Klebba, Eliza Koszałka
  • Ogólnopolski Konkurs  o św. Bracie Albercie Chmielowskim - laureat - Amelia Puzdrowska (klasa IIb)
  • XII Międzyszkolne Konkursy Wiedzy o Gdyni - w konkursie fotograficznym: wyróżnienie - Mateusz Borkowski (klasa VI a); w konkursie na prezentację multimedialną: wyróżnienie - Tymoteusz Malek (klasa Vb); w konkursie plastycznym - wyróżnienie - Polina Kostecka (klasa Va); w konkursie na krzyżówkę: wyróżnienie - Polina Kostecka
  • II miejsce w kampanii "Rowerowy Maj" - uczniowie szkoły
  • III Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o św. Janie Pawle II - laureat - Aleksandra Templin, Mateusz Borkowski
  • Diecezjalny  Konkurs Wiedzy o Św. Bracie Albercie „Czynić prawdziwie miłosierdzie” - laureat - Aleksandra Templin, finalista - Tymoteusz Malek
  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Planeta Mleka" - III miejsce - Weronika Jakielska (klasa IVb)

Nadchodzące wydarzenia

17 Lis 2017
12:00AM
Dzień pomarańczowy

Inne ważne terminy

  • Zebrania i konsultacje z rodzicami

    13 września 2017 r.

    25 października 2017 r. (konsultacje)

    22 listopada 2017 r.

    13 grudnia 2017 r. (konsultacje)

    Zebrania odbywają się w środy, godziny zebrań podają wychowawcy klas.

  • Terminy wystawiania ocen

  • ZEBRANIA RADY RODZICÓW

Joomla templates by JoomlaShine