• Pedagog szkolny -

ŚRODA 11.00 - 13.00 ; 14.30 - 15.30

CZWARTEK 14.30 - 15.30

• SZKOŁA SPECJALISTÓW

Szkoła Podstawowa nr 23 może poszczycić się dużym gronem specjalistów w dziedzinie pracy z dzieckiem i wspierania jego rozwoju. Dzięki ich pracy nasi uczniowie otrzymują kompleksową opiekę. A zaangażowanie i pasja, z jaką podchodzą do każdego dziecka sprawiają, że nasi uczniowie są zaopiekowani i odpowiednio prowadzeni.

• NASI SPECJALIŚCI

Joanna Tarnawska - nauczyciel języka polskiego, logopeda, doradca zawodowy, terapeuta zaburzeń czytania i pisania, specjalista higieny i emisji głosu, socjoterapeuta.

Małgorzata Kwiecień- nauczyciel edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, logopeda szkolny.

Barbara Sikorska - psycholog, oligofrenopedagog, terapeuta Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Alicja Gierszewska - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, oligofrenopedagog, specjalista terapii ręki I i II stopnia.

Barbara Mysłek - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego, logopeda szkolny.

Maciej Gajewski - nauczyciel wspomagający, psycholog, oligofrenopedagog, arteterapeuta, dodatkowa kwalifikacja - ukończone studia z seksuologii klinicznej.

Beata Surlej - nauczyciel wspomagający, oligofrenopedagog, edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Małgorzata Adam - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego,oligofrenopedagog.

Marta Kowalska - oligofrenopedagog, terapeuta pedagogiczny, specjalista od wczesnego wspomagania rozwoju dzieci z autyzmem, logopeda.

Bożena Bury -oligofrenopedagog.

Klaudia Poskróbek - oligofrenopedagog, tyflopedagog, specjalista wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, diagnosta i terapeuta pedagogiczny, certyfikowany trener umiejętności społecznych,tTerapeuta ręki I i II stopnia oraz trener grafomotoryki, terapeuta behawioralny dziecka z autyzmem.

Izabela Paczos - pedagog specjalny w zakresie wieloprofilowego usprawniania, pedagog.

Agnieszka Szołtun - terapeuta pedagogiczny, specjalista edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną, socjoterapeuta.

Anna Ustowska - logopeda, specjalista edukacji niepełnosprawnych intelektualnie z terapią indywidualną; terapia grupowa dzieci ze spektrum autyzmu, wykrywanie zaburzeń integracji sensorycznej.

Aneta Kleisa - oligofrenopedagog, terapeuta ręki, terapeuta pedagogiczny.

Profilaktyka zagrożeń

• Jak chronić dzieci w internecie?

Poradnik przygotowany dla rodziców, przedstawiający podstawowe sposoby ochrony dziecka przed niebezpiecznymi zjawiskami w sieci.

• Jeśli moje dziecko ma problemy...

Vademecum adresowe z informacjami gdzie znaleźć specjalistyczną pomoc psychologiczno - pedagogiczną.

• Procedury udzielania pomocy psychologiczno - pedagogicznej

• Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży

• Materiały dla rodziców

Fundacja "Dajemy Dzieciom Siłę"  - ZOBACZ