Przez całe pierwsze półrocze roku szkolnego 2020/2021 w klasach 1-3 naszej szkoły trwał SZKOLNY KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZY ZESZYT DO JĘZYKA POLSKIEGO. Najpiękniejsze zeszyty prowadzili:

KLASA I a

• OLIWIER  KŁAPUCKI  

• IGOR NIEMCZYK 

wyróżnienie: Michalina Ciemięga, Ignacy Karpowicz, Kinga Siejk

KLASA I b

• OLIWIA PLEBANEK

• JAGODA DAJKOWSKA

wyróżnienie: Zosia Bąkała

KLASA II a

• ZUZIA SANDACH

• JULIA KRUEGER

wyróżnienie: Marysia Gizińska, Mark Alex Skrzypczyk

KLASA II b

• ANTEK PRECZ

• PAULINA PRECZ

wyróżnienie: Marysia Wieczorkowska, Małgosia Trzeciak, Mateusz Frankowski

KLASA III a

• HELENA PĘKALSKA

• OLIWIA WINKEL

Wyróżnienie: Nikodem Makowski, Amelia Cukrowska

Wszystkim serdecznie gratulujemy!!! Kolejny etap konkursu w czerwcu 2021.

Komisja konkursowa: Grażyna Bednarska, Beata Faber, Aleksandra Kowalewska, Małgorzata Kwiecień, Ewa Stasiaczek

 

Imię i nazwisko uczestnika

Oddział Przedszkolny (zerówka)

 

Nikola Świerszczyńska

J. Brzechwa "Żaba"

 III miejsce

Julia  Piątkowska

J. Brzechwa "Tydzień"

wyróżnienie

Gabriel  Musioł

J. Tuwim "Okulary"

I miejsce

Iga  Ziółkowska

J. Tuwim "Kotek"

II miejsce

Kevin Nowakowski-

Apostołowicz

K. Kowalska

"Jak to dobrze być chłopakiem"

wyróżnienie

Maja Penc

A. Rosiewicz "Bzz, bzz, bzz"

wyróżnienie

 

Klasy  I

 

Michalina Ciemięga  I a

J.  Tuwim"Okulary"

I miejsce

Kacper Penc         I b

J. Tuwim "List do dzieci"

II miejsce

 

Klasa II a

 

Anastazja Tomaszewska

J. Brzechwa "Entliczek-pentliczek"

II miejsce

Filip  Suczyk

J. Brzechwa "Okulary"

wyróżnienie

Tomasz Dulewicz

zbiór wierszyków i rymowanek

dyplom za udział

 

Klasa II b

 

Małgorzata Trzeciak

J. Brzechwa "Kłamczucha"

I miejsce

Edward Marzec

M. Strzałkowska "Coś strasznego"

wyróżnienie

Paweł Kołacki

M. Strzałkowska "Czarownica i żaba"

II miejsce

Mikołaj Ziółkowski

M. Strzałkowska "Rach, ciach, ciach"

wyróżnienie

Mateusz  Frankiewicz

M. Rusinek "Jaskiniowiec"

III miejsce

 

Klasa III a

 

Oliwia Winkel

J. Brzechwa "Żuk"

II miejsce

Oliwia  Łoniewska

J. Brzechwa "Samochwała"

wyróżnienie

Julia Strzelczyk

J. Brzechwa "Na straganie"

III miejsce

Helena  Pękalska

autor anonimowy "Babcia i duch"

I miejsce

 

Konkurs "Matlander"

21 grudnia 2020 roku odbył się, online, szkolny konkurs matematyczny dla uczniów klas 4 i 6 "Matlander". Z zadaniami online zmierzyli się zwycięzcy eliminacji klasowych. Za zdobycie pierwszego i drugiego miejsca uczniowie otrzymają dyplomy, nagrody rzeczowe oraz ocenę z przedmiotu. 

Przedstawiamy wyniki rywalizacji: 

MATLANDER DLA KLAS 4.

Zajęte miejsce

Imię i nazwisko

klasa

Liczba zadań

I

Hubert W.

IVA

18/18

I

Dominik CH.

IVA 

18/18

I

Kacper G.

IV A

18/18

II

Daria T.

IV A

15/18

 

MATLANDER DLA KLAS 6.

Zajęte miejsce

Imię i nazwisko

klasa

Liczba zadań

I

Natalia W.

VI B

20/20

I

Aleksandra W.

VI C

20/20

II

Uczennica

VI A

16/20

II

Piotr W.

VI B.

16/20

 

Gratulujemy! 

Elżbieta Bielecka, Ryszarda Jankowska, Magdalena Kierszka

 
 

13 października 2020 odbył się szkolny etap Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego. Wzięli w nim udział uczniowie klas V-VIII, którzy zmierzyli się z niełatwymi pytaniami i wypowiedzią pisemną. Z niecierpliwością czekamy na wyniki. 

Zostań "energetycznym mistrzem"!

Konkurs języka angielskiego "Forget-me-not"

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie  Języka  Angielskiego "Forget-me-not". Konkurs skierowany jest do uczniów klas IV-VIII i odbędzie się w dniu 25.11.2020 r. (środa). Praca nad przygotowaniem do konkursu odbędzie się w ciekawy sposób – w oparciu o współczesne piosenki angielskie, sentencje oraz krótkie opowiadania.

Wszystkie materiały potrzebne do nauki zgromadzone są w jednym miejscu: na stronie internetowej www.filotimo.pl w zakładce MATERIAŁY PRZYGOTOWAWCZE.

Szczegóły dotyczące organizacji konkursu można znaleźć w załączonym Regulaminie.

Warunkiem przystąpienia szkoły do konkursu jest zgłoszenie minimum 10 uczniów oraz wpłaty10 zł 50 groszy od ucznia.

Dla uczestników konkursu przewidziano następujące rodzaje dyplomów:

  • Dyplom uznania za uzyskanie 50%-85% punktów możliwych
  • Dyplom z wyróżnieniem za 86%-99%
  • Dyplom Laureata – 100%, uczniowie z tytułem laureata dostaną nagrody książkowe

Uczniowie, którzy uzyskają wynik poniżej 50% otrzymają mały DYPLOM UCZESTNIKA.

Zgłoszenia i wpłaty chętnych uczniów przyjmowane są do 10 października br. do Darii Korytko oraz Anny Dziedzickiej.

Strona 1 z 8

Ochrona danych

Kontakt i wpłaty

  • KONTAKT Z RADĄ RODZICÓW

    Wszystkich rodziców zainteresowanych współpracą, lub w przypadku pytań - zapraszamy do kontaktu: rrsp23@gmail.com

  • KONTO DO WPŁAT NA RADĘ RODZICÓW

    Wpłat bezgotówkowych dokonujemy na konto

    71 1090 1102 0000 0001 3076 6271.

    Tytuł płatności: imię i nazwisko DZIECKA (dzieci) i klasa

    Wpłaty gotówkowe - u skarbnika klasowego

  • OPŁATY W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

    Składka na ksero - 20 zł rocznie na każde dziecko

    Wysokość składki na Radę Rodziców - 80 zł rocznie (można wpłacać na każde półrocze - 40 zł)

JSN Dona is designed by JoomlaShine.com