Apel Laureata 2019

Dzień poprzedzający rozdanie świadectw jest tradycyjnie w naszej szkole DNIEM LAUREATA. Rozdawane są nagrody w konkursach i rywalizacji klas, przedstawiani najlepsi uczniowie. Tak było i w tym roku - dziesiątki uczniów mogły wystapić przed szkolną społecznością i pochwalić wspaniałymi osiągnięciami w różnych dziedzinach - naukowych, sportowych i artystycznych. Gratulujemy! 

XI Festiwal Talentów Szkolnych

W poniedziałek, 10 czerwca 2019 o godz. 17.00 na szkolnej scenie SP 23 popisy wszelakie zaprezentowały talenty i talentki z naszej szkoły. Było cudownie, lirycznie, śpiewnie, tanecznie, wesoło... można rzec - utonęliśmy w morzu talentów naszych dzieci. I to było piękne. Tyle emocji - wszystko dzięki WAM !!!! Dziękujemy że jesteście!!! Brawo WY !!!! Uczniowie SP 23 w Gdyni są the best - dziś pokazaliście to po raz kolejny !!!!

Miło nam poinformować, że w międzyszkolnym konkursie języka angielskiego "Hurray I know English" nasi uczniowie zajęli wysokie lokaty: 

JACEK JANKOWSKI zajął III miejsce, zaś MAYA MONTIEL-GORGOLIK uzyskała 11. wynik spośród uczestników finału konkursu. Gratulujemy!

Sukces Zuzi z 6b!

Miło nam poinformować, że nasza uczennica - Zuzanna Haberka z klasy 6b zdobyła wyróżnienie w III Międzynarodowym Konkursie Językowo - Plastycznym "My town" pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty, Prezydenta Miasta Lublin oraz Ośrodka Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą.

GRATULUJEMY!

III Przegląd Teatrów Amatorskich "Kurtyna 2018" - wyróżnienie ("Kurtyna Na Bis") oraz "Nagroda Jednego Widza" - Teatr Na Wzgórzu - "Mały Książę"

Międzyszkolny Konkurs Origami "Papierowy Zawrót Głowy" - III miejsce w kategorii klas IV - NATALIA WIŚNIEWSKA (klasa 4b) , II miejsce w kategorii klas I-III - SABINA PLUTA (klasa 2a)

III Międzynarodowy Konkurs Językowo - Plastyczny "My town" - wyróżnienie - ZUZANNA HABERKA (klasa 6a)

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego "Hurray I know English! - III miejsce - JACEK JANKOWSKI (klasa 5a)

Wojewódzkie Międzyszkolne Mistrzostwa Bowlingowe - I miejsce w kategorii dziewcząt (K. HOPPE, K. LUTRZYKOWSKA, Z. HABERKA, Z. ROHDE, M. DUTKIEWICZ, J. KLEBBA)  i I miejsce w kategorii chłopców (A.BOŻEK, O. OBARA, M. STACHURA, J. SZWĘCH, E. NOWICKI)

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Mitologicznej - tytuł laureata - JAGODA SOSNOWSKA (klasa 7a)

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego - tytuł finalisty - ALICJA JANKOWSKA (klasa 7a)

Wojewódzki Konkurs Wojewody Pomorskiego "Niezłomne historie" - II miejsce - POLINA KOSTECKA (klasa 7a)

Ogólnopolski Konkurs Literacki "Czas szkoły, czas dojrzewania" - wyróżnienia - KRZYSZTOF FABER, PIOTR FABER (klasa 8a)

IX Konkurs Krótkich Form Filmowych - III miejsce drużyna (M. SERWACZAK, W. BARTECKA, K. MAJCHER, W. MESINGER, J. RHODE, M. LISKE, A. JUROWICZ - klasa 7b)

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Wspaniały świat Turcji" - tytuł laureata - HELENA PĘKALSKA (klasa 1a)

Międzynarodowy KKonkurs Matematyczny "Kangur" - wyróżnienie w kategorii klas III - RAFAŁ PIOTROWSKI (klasa 3a); wyróżnienie w kategorii klas IV - ALEKSANDRA WIECZORKOWSKA (klasa 4a); wyróżnienie w kategorii klas VI - GABRIEL JANOWICZ (klasa 6b)

 

 

 

  • Konkurs Wiedzy o Wiśle - I miejsce: ELIZA KOSZAŁKA (klasa VIIa)
  • Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Anioły, Aniołki, Aniołeczki Bożego Narodzenia" - II miejsce: MAJA KNUT (klasa IIIa)
  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Techniczny "Bożonarodzeniowe drzewko - choinka" - wyróżnienie: MAJA KNUT
  • VIII Międzyszkolny Konkurs Origami "Papierowy zwrót głowy" - I miejsce w kategorii klas 3. - NATALIA WIŚNIEWSKA (klasa IIIb); III miejsce w kategorii klas 4 - ALEKSANDER FIGIEL; III miejsce w kategorii klas 6. - EMILIA SKINDEL; wyróżnienia - JULIA KLEBBA, WIKTORIA KURAKI, WERONIKA HAPONENKO, SARA RAWSKA
  • Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego - tytuł finalisty - WOJCIECH SPODARCZYK
  • Okręgowy Etap Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Bezpieczeństwo Pożarowe Na Codzień" - tytuł laureatki - MAJA KNUT, SYLWIA ZIÓŁKOWSKA; wyróżnienia - MAJA CIEMIĘGA, MARTYNA KRZYSTOWSKA
  • IX Ogólnopolski Konkurs Literacki "Czas szkoły, czas dojrzewania..." - I miejsce w kategorii "Proza" - PIOTR FABER; wyróżnienie - KRZYSZTOF FABER; wyróżnienia w kategorii "Komiks" - ZUZANNA BALEWSKA, KAROLINA HOPPE
  • Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny "Najpiękniejsze miejsca Gdyni" - I miejsce - OLIWIA MISKA (klasa Ib); wyróżnienie - FILIP TUSIEŃ (klasa Ia)
  • Mistrzostwa Gdyni w Dwa Ognie Usportowione Klas III - I miejsce - drużyna dziewcząt, V miejsce - drużyna chłopców
  • Rejonowe Mistrzostwa Gdyni w Dwa Ognie Usportowione Klas IV - II miejsce - drużyna dziewcząt; II miejsce - drużyna chłopców
  • Konkurs naukowy "Bęc jabłkiem w głowę" - laureatki - ROKSANA BARANOWSKA, MARTYNA ADAMUS (klasa VIIb)
  • Ogólnopolski Konkurs Literatury Fantasy "Kraina marzeń" - I miejsce (I etap), VI miejsce (finał) KACPER BOBER 
  • Wojewódzki Konkurs Matematyczny "Muszelka 2018" - II miejsce GABRIEL JANOWICZ (klasa Vb)
  • Miejski Konkurs Plastyczny "Spacer po Gdyni" - wyróżnienie: MARTA ZABŁOCKA, SZYMON POSKRÓBEK
  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Świąteczna Książka Kucharska" - wyróżnienie: MAJA KNUT
  • Międzyszkolne Bowlingowe Mistrzostwa Gdyni - I miejsce - drużyna chłopców; III miejsce - drużyna dziewcząt
  • Wojewódzkie Międzyszkolne Mistrzostwa Bowlingowe - II miejsce - drużyna chłopców;
  • Ogólnopolski Konkurs Literacki "Czas szkoły, czas dojrzewania" - I miejsce - PIOTR FABER (klasa VIIa); wyróżnienie MARTYNA ADAMUS (klasa VIIa)
  • VIII Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Pisania" - IV miejsce LEA WIĘCKOWSKA (klasa VIIb)

Sukces naszych uczniów

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że uczniowie klasy VIa: Krystian Giziński, Filip Pawlicki, Krzysztof Faber, Piotr Faber, Dawid Rosiński i Paweł Dutkiewicz zdobyli PIERWSZE miejsce w Wojewódzkich Mistrzostwach Bowlingowych w Gdyni w roku szkolnym 2016/2017. Gratulujemy najlepszym zawodnikom w województwie pomorskim!

  • Wojewódzki Konkurs "Święty Jan Paweł II i Wielkie Tematy - Bądźcie świadkami miłosierdzia" - II miejsce (recytacja) Aleksandra Templin (kl. VIa); wyróżnienie (malarstwo) Milena Bąkowska (kl. IIb) i Julia Templin (kl. IIa)
  • X Miejski Konkurs Piosenki i Poezji Patriotycznej - wyróżnienie Amelia Szymańska (klasa 6b)
  • XI Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada Wiedzy o św. Maksymilianie (konkurs plastyczny) - I miejsce Magdalena Drążek (kl. IIb), II miejsce Amelia Puzdrowska (klasa IIb)
  • Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Turystyce - III miejsce Eliza Koszałka (kl. VIa), IV miejsce Mateusz Bożyk (kl. Va)
  • Pomorski Konkurs Plastyczny "Spacerujące koty" - III miejsce Maja Ciemięga (klasa IIa); wyróżnienia - Paweł Dutkiewicz (klasa VIa) i Maja Knut (klasa IIa)
  • Konkurs Plastyczny "Anieli grają dla Hospicjum" - laureatka Maja Bober (klasa IIa)
  • III Międzyszkolny Konkurs z okazji Międzynarodowych Dni Osób Niepełnosprawnych - kategoria wiekowa klas I-III: I miejsce - Oryna Konkonenko (klasa Ia); kategoria wiekowa klas IV - VI: I miejsce - Klara Korab i Maja Grodzka (klasa IVa); II miejsce -  Bartosz Grzeszczak i Wiktoria Kuraki (klasa IVa), wyróżnienie  - Igor Kurlapski (klasa IVa)
  • III Międzyszkolny Konkurs na Najpiękniejszy List do Świętego MIkołaja - wyróżnienia - Natalia Ziółkowska, Polina Kostecka, Jagoda Sosnowska
  • Wojewódzkie Mistrzostwa Bowlingowe - I miejsce - drużyna w składzie P. Faber, K. Faber, D. Pawlicki, K. Giziński, D. Rosiński, P. Dutkiewicz
  • Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego - FINALISTA - Aleksandra Templin (klasa VIa)
  • Międzyszkolny Konkurs Literacki "Czas szkoły, czas dojrzewania..." - tytuł laureata - Polina Kostecka
  • XIV Ogólnopolski Konkurs Poetycko – Plastyczny „Błogosławiona Karolino, świeć nam przykładem...” – wyróżnienie  Amelia Puzdrowska (kl. II b)
  • Wojewódzko -Metropolitarny Konkurs Biblijny „Ewangelia św. Mateusza” – konkurs plastyczny – II miejsce - Amelia Puzdrowska (kl. II b)
  • Mistrzostwa Gdyni w Dwa Ognie Usportowione - I miejsce drużyna chłopców z klas III; III miejsce - drużyna dziewcząt z klas III, III miejsce - drużyna dziewcząt z klas IV
  • VI Wojewódzki Konkurs "Teatr Młodego Aktora - Teatr Moich Marzeń" - wyróżnienie - Natalia Wiśniewska (klasa IIb)
  • Konkurs plastyczny "Gdynia malowana kwiatami" - wyróżnienie - Maja Bober (klasa IIa)
  • Wojewódzki Konkurs Matematyczny "Muszelka 2017" - tytuł laureata - Gabriel Janowicz (klasa IVb)
  • VIII Międzyszkolny Konkurs Piosenki Religijnej - kategoria soliści: I miejsce - Kacper Głatki (oddz. przedszkolny); kategoria zespoły i duety: II miejsce - zespół w składzie: Maciej Bąkała (kl. I), Aleksandra Bucior, Maja Ciemięga, Zuzanna Nowak, Natalia Wiśniewska, Julia Templin; III miejsce - duet w składzie: Oliwia Miska, Kacper Głatki, III miejsce - duet w składzie: Piotr i Krzysztof Faberowie; wyróżnienie - duet w składzie: Julia Klebba, Eliza Koszałka
  • Ogólnopolski Konkurs  o św. Bracie Albercie Chmielowskim - laureat - Amelia Puzdrowska (klasa IIb)
  • XII Międzyszkolne Konkursy Wiedzy o Gdyni - w konkursie fotograficznym: wyróżnienie - Mateusz Borkowski (klasa VI a); w konkursie na prezentację multimedialną: wyróżnienie - Tymoteusz Malek (klasa Vb); w konkursie plastycznym - wyróżnienie - Polina Kostecka (klasa Va); w konkursie na krzyżówkę: wyróżnienie - Polina Kostecka
  • II miejsce w kampanii "Rowerowy Maj" - uczniowie szkoły
  • III Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o św. Janie Pawle II - laureat - Aleksandra Templin, Mateusz Borkowski
  • Diecezjalny  Konkurs Wiedzy o Św. Bracie Albercie „Czynić prawdziwie miłosierdzie” - laureat - Aleksandra Templin, finalista - Tymoteusz Malek
  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Planeta Mleka" - III miejsce - Weronika Jakielska (klasa IVb)

Ochrona danych

Kontakt i wpłaty

  • KONTAKT Z RADĄ RODZICÓW

    Wszystkich rodziców zainteresowanych współpracą, lub w przypadku pytań - zapraszamy do kontaktu: rrsp23@gmail.com

  • KONTO DO WPŁAT NA RADĘ RODZICÓW

    Wpłat bezgotówkowych dokonujemy na konto

    71 1090 1102 0000 0001 3076 6271.

    Tytuł płatności: imię i nazwisko DZIECKA (dzieci) i klasa

    Wpłaty gotówkowe - u skarbnika klasowego

  • OPŁATY W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

    Składka na ksero - 20 zł rocznie na każde dziecko

    Wysokość składki na Radę Rodziców - 60 zł rocznie w tym roku szkolnym wpłaty przeznaczamy na szafki dla dzieci

Joomla templates by JoomlaShine