O projekcie

Polska Akademia Dzieci Logo Polska Akademia Dzieci Logo PAD

Polska Akademia Dzieci to projekt uniwersytetu prowadzonego przez dzieci i dla dzieci. Tutaj każdy młody naukowiec, przy wsparciu ludzi nauki, może przedstawić swoim rówieśnikom własne zainteresowania i pasje. Celem  jest rozbudzanie aktywności poznawczej, popularyzacja wiedzy i podtrzymanie pierwotnej ciekawości świata u dzieci w wieku 6-12 lat.

W ramach PAD, we współpracy z Centrum Nauki Experyment w Gdyni odbywają się "Wykłady Małego i Dużego Naukowca". W wykładach, które odbywają się w cyklu semestralnym, mogą wziąć udział nauczyciele oraz opiekunowie ośrodków wychowawczych wraz ze swoimi uczniami, jak również rodzice z dziećmi, którzy chcą wziąć udział w niecodziennej przygodzie naukowej. 

Więcej w tej kategorii:

Joomla templates by JoomlaShine