ZaczynaMy rekrutację! CzekaMy na Ciebie!

Wychodząc naprzeciw potrzebom współczesnej edukacji, holistycznemu rozwojowi dziecka, oczekiwaniom Rodziców oraz bazując na wypracowanych przez lata doświadczeń skutecznych metodach pracy, ogłaszamy nabór do:

  • oddziału przedszkolnego (zerówki)
  • klasy I

Dlaczego „zerówka” w szkole?

Według opinii rodziców jesteśmy bezkonkurencyjni ze względu na warunki lokalowe i osobny węzeł sanitarny – to niczym przedszkole w szkole, ale z naciskiem na bezpieczne i płynne przejście do I etapu edukacyjnego. Stawiamy na rozwój, zabawę i bezpieczeństwo.

DLACZEGO MY?

NASZYM ATUTEM SĄ LUDZIE, ATMOSFERA, PASJA. Jesteśmy szkołą, w której uczymy się poprzez działanie. SP 23 to nie tylko budynek i klasy. To My, a z nami działanie,  ruch i doświadczenie. Uczymy się wszędzie: w muzeum, Experymencie, teatrze, studiu filmowym, na plaży i w lesie.

POLUB NAS NA FACEBOOKU (Szkoła Podstawowa nr 23 w Gdyni)

PRZECZYTAJ OFERTĘ PONIŻEJ I PRZEKONAJ SIĘ, ŻE NIE MA DRUGIEJ TAKIEJ SZKOŁY, W KTÓREJ DZIEJE SIĘ AŻ TYLE!!!

JSN Dona is designed by JoomlaShine.com