Nowy projekt - nowe możliwości

W roku szkolnym 2019/2020  uczestniczymy w projekcie "WZÓR NA ŚCISŁE" - w ramach nowego projektu Centrum Edukacji Obywatelskiej.  Program ma na celu rozbudzanie u młodzieży zainteresowania nauką przedmiotów ścisłych i przyrodniczych. Uczniowie założą STEAM Klub, który w ciągu roku szkolnego będzie brak udział w szeregu zorganizowanych działaniach.  W projekcie naszym celem jest stworzenie atrakcyjnych warunków do nauki, w tym tworzenie przestrzeni do nauki bez uprzedzeń (dotyczących płci lub dotychczasowych osiągnięć na lekcjach z przedmiotów ścisłych), przez zajęcia dodatkowe w STEM Klubie. Ważnym elementem oferowanych działań dla młodzieży jest nauka na prawdziwych przykładach, z możliwością zastosowania przyswajanej wiedzy. Działanie w STEM Klubie umożliwia również nabycie szeregu umiejętności, takich jak: krytyczne myślenie, komunikacja, rozwiązywanie konfliktów, poczucie wpływu i kreatywność, które stanowią podstawę nauczania i są niezbędne dla sprawnego funkcjonowania w codziennym życiu, a także w przyszłości na rynku pracy.  Rodziców/opiekunów i chętnych uczestników projektu uprzejmie proszę o wypełnienie załączników: 2 i 4 dostępnych poniżej. 

ZAŁACZNIKI DO WYPEŁNIENIA

Zapraszamy do Udziału! 
 

 

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 październik 2019 21:27

Więcej w tej kategorii:

JUŻ WKRÓTCE

Brak wydarzeń

Logo projektu

JSN Dona is designed by JoomlaShine.com