Żyjemy zdrowo i sportowo

Lekcje z mistrzem

W ramach projektu: ŻYJEMY ZDROWO I SPORTOWO - ZDECYDOWANE TAK DLA AKTYWNOŚCI RUCHOWEJ klasy IV, V i VI oraz III b zakończyły drugi cykl spotkań z MISTRZEM. Uczniowie podziwiali pokazy mistrzów, a potem sami próbowali swoich sił na boisku. Lekcje wychowania fizycznego, na których gościliśmy trenerów i piłkarzy Bałtyku Gdynia pokazały, że aktywność fizyczna, to nie tylko droga do olimpijskich medali, ale przede wszystkim zdobywanie umiejętności i kształtowanie charakteru, co procentuje w codziennym życiu. Zajęcia prowadzili: Tomasz Bejuk, Krzysztof Rzepa, Aleksandar Atanackovic, Marcin Matysiak, Wojciech Konkol. Nie możemy się już doczekać kolejnego cyklu spotkań, który rozpocznie się w następnym tygodniu!

Zdecydowane TAK dla aktywności ruchowej

Projekt "Żyjemy zdrowo i sportowo - zdecydowane TAK dla aktywności ruchowej" został opracowany dla uczniów naszej szkoły, by rozbudzać w nich chęć tworzenia własnego stylu życia jako człowieka zdrowego i aktywnego, wyrabiać u młodych ludzi potrzebę i nawyk systematycznej aktywności ruchowej oraz wyposażyć ich w niezbędny zasób wiedzy o dobrym odżywianiu.