Rusza rekrutacja elektroniczna do oddziałów przedszkolnych

Szanowni Państwo

informujemy, że rekrutacja do oddziału przedszkolnego odbywa się przede wszystkim drogą elektroniczną.

Należy zalogować się w tym miejscu: REKRUTACJA  i wykonać czynności opisane w instrukcji. Następnie wydrukowany i podpisany wniosek należy złożyć w szkole wskazanej na pierwszym miejscu listy preferencji do 9 kwietnia 2018 r. do godz. 16.00.

UWAGA! Jeżeli rodzic nie ma możliwości skorzystania z komputera z dostępem do Internetu, wypełnia ręcznie wniosek (można go otrzymać szkole) a następnie udaje się w terminie najpóźniej do 9 kwietnia 2018 roku do godz. 16.00 do placówki pierwszego wyboru (czyli oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej znajdującego się na pierwszym miejscu na liście placówek, do których dziecko ubiega się o przyjęcie).

Dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły

Kandydaci zamieszkali w obwodzie szkoły NIE PODLEGAJĄ POSTĘPOWANIU REKRUTACYJNEMU, aby zapisać dziecko do klasy pierwszej należy:

• pobrać zgłoszenie - TUTAJ
  • wypełnić pobrany druk
  • dostarczyć do szkoły zgłoszenie

OBWÓD SZKOŁY OBEJMUJE ULICE (LUB NUMERACJĘ) WSKAZANE NA ZDJĘCIU DO ARTYKUŁU

Zapraszamy do szkoły

Terminy rekrutacji do klas pierwszych

Kryteria brane pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym  do klas I publicznych szkół podstawowych, a także klas wyższych, niż klasa I publicznych szkół i oddziałów sportowych, mistrzostwa sportowego i oddziałów dwujęzycznych, prowadzonych przez Gminę Miasta Gdyni a także liczba punktów możliwa do uzyskania za poszczególne kryteria:

Terminy rekrutacji do oddziału przedszkolnego

Kryteria brane pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym  na rok szkolny 2018-2019 do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Miasta Gdyni a także liczba punktów możliwa do uzyskania za poszczególne kryteria: