Rekrutacja uzupełniająca

Informujemy, że uruchomiliśmy rekrutację uzupełniającą do oddziałów przedszkolnych. Wniosek oraz załączniki dostępne do pobrania poniżej.

Jednocześnie przypominamy, że dzieci zaamiszkałe w obwodzie szkoły można nadal zgłaszać do klas pierwszych.

ZAPRASZAMY!

Rusza rekrutacja elektroniczna do oddziałów przedszkolnych

Szanowni Państwo

informujemy, że rekrutacja do oddziału przedszkolnego odbywa się przede wszystkim drogą elektroniczną.

Należy zalogować się w tym miejscu: REKRUTACJA  i wykonać czynności opisane w instrukcji. Następnie wydrukowany i podpisany wniosek należy złożyć w szkole wskazanej na pierwszym miejscu listy preferencji do 9 kwietnia 2018 r. do godz. 16.00.

UWAGA! Jeżeli rodzic nie ma możliwości skorzystania z komputera z dostępem do Internetu, wypełnia ręcznie wniosek (można go otrzymać szkole) a następnie udaje się w terminie najpóźniej do 9 kwietnia 2018 roku do godz. 16.00 do placówki pierwszego wyboru (czyli oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej znajdującego się na pierwszym miejscu na liście placówek, do których dziecko ubiega się o przyjęcie).

Dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły

Kandydaci zamieszkali w obwodzie szkoły NIE PODLEGAJĄ POSTĘPOWANIU REKRUTACYJNEMU, aby zapisać dziecko do klasy pierwszej należy:

• pobrać zgłoszenie - TUTAJ
  • wypełnić pobrany druk
  • dostarczyć do szkoły zgłoszenie

OBWÓD SZKOŁY OBEJMUJE ULICE (LUB NUMERACJĘ) WSKAZANE NA ZDJĘCIU DO ARTYKUŁU

Zapraszamy do szkoły

Terminy rekrutacji do klas pierwszych

Kryteria brane pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym  do klas I publicznych szkół podstawowych, a także klas wyższych, niż klasa I publicznych szkół i oddziałów sportowych, mistrzostwa sportowego i oddziałów dwujęzycznych, prowadzonych przez Gminę Miasta Gdyni a także liczba punktów możliwa do uzyskania za poszczególne kryteria:

Terminy rekrutacji do oddziału przedszkolnego

Kryteria brane pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym  na rok szkolny 2018-2019 do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Miasta Gdyni a także liczba punktów możliwa do uzyskania za poszczególne kryteria: