Nasze mocne strony ...

 • rodzinna atmosfera,
 • kameralne klasy,
 • jednozmianowość,
 • szeroki wachlarz kółek oraz zajęć rozwijających i wspierających działających w 5 klubach,
 • prężnie działająca świetlica Stokrotka, zapewniająca wsparcie, pomoc lekcyjną i atrakcje od 6.30 do17.30. Osobna dla  klasy  0, dla klasy I i dla klas starszych,
 • zajęcia karate i tenisa w ramach zajęć dodatkowych.

Nikt nie jest tu anonimowy!

 • wykształcona i stale doskonaląca się kadra ludzi z pasją,
 • opieka 5 logopedów, 5 oligofrenopedagogów, terapeutów pedagogicznych, arteterapii, tyflopedagoga, specjalistów terapii zaburzeń czytania i pisania, terapii ręki, rehabilitacji, socjoterapeuty, specjalisty TUS,
 • opieka 2 psychologów, pedagoga, doradcy zawodowego,
 • dodatkowe, bezpłatne zajęcia wspierające rozwój dziecka,
 • dodatkowe, bezpłatne zajęcia rozwijające talenty naszych uczniów,
 • prężnie działająca Rada Rodziców,
 • od lat rozwijająca się INTEGRACJA; nasi uczniowie przygotowani są do życia we współczesnym świecie dzięki kształtowanym kompetencjom miękkim – stawiamy na samodzielność, otwartość, pracę w grupach, budowanie wartości i postaw obywatelskich,
 • dbanie o aktywność fizyczną, poprzez organizację lekcji na basenie, lodowisku, kręgielni, siłowni „pod chmurką”, zajęcia nordic walkingu i udział w projektach „WF z klasą”, „Ćwicz z mistrzem”,
 • doświadczenie - wypracowany przez lata system motywacji i pracy z dzieckiem, kierujący się założeniami współczesnej edukacji – nauczaniem obupółkulowym, teorią Inteligencji wielorakich, neurodydaktyką i stylami uczenia.

Ostatnio zmieniany środa, 13 marzec 2019 20:10

JSN Dona is designed by JoomlaShine.com