U nas każde dziecko rośnie w poczuciu sukcesu...

...DZIĘKI ROZWIJANIU ZAINTERESOWAŃ

 • w licznych konkursach szkolnych, międzyszkolnych, wojewódzkich i ogólnopolskich,
 • w rozmaitych projektach, inicjatywach, również o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym (filmowych, teatralnych, artystycznych, sportowych, naukowych): Mistrzowie kodowania, Szkoła z Klasą 2.0, eTwinning, Aktywna Edukacja oraz turystycznych (wycieczki Akademii Gdańskich Lwiątek, wędrówki Gdyńskim Szlakiem Edukacyjnym; w szkole realizujemy też własny program edukacji regionalnej „Kocham Gdynię i Pomorze”),
 • w ciekawych spotkaniach (naszym celem jest zapraszanie w każdym tygodniu niezwykłych ludzi, pracowników znanych i cenionych instytucji, organizacji),
 • w wyjściach i wycieczkach - od najmłodszych klas wyjeżdżamy na ZIELONE SZKOŁY (3-5-dniowe),
 • z powodzeniem i radością dzieci organizujemy tzw. NOCOWISKA W NASZEJ SZKOLE, które są już naszą szkolną tradycją,
 • współpracujemy z  CN EXPERYMENT ( nasi nauczyciele są Ambasadorami Experymentu),
 • udzielamy się w Szkolnym Klubie Wolontariatu,
 • tworzymy ciekawe koła i kluby zainteresowań ( od przedmiotowych i artystycznych, przez sportowe i turystyczne, po klub gier planszowych),
 • bierzemy udział w akcjach czytelniczych, promowaniu i rozwijaniu naszego czytelnictwa – poprzez udział w projekcie „Czytamy Razem”, „Klasowy Klub Pożeraczy Książek”, „Cała Polska czyta dzieciom” , PoczytajMy,
 • organizujemy KOLOROWE PIĄTKI, które stały się już naszą tradycją (każdy rok to tematycznie inne zagadnienie – od tego zależy jak przebieramy się tego dnia),
 • wypełniamy naszym uczniom czas na przerwach – mamy tzw. taneczne przerwy, sportowe przerwy,
 • w naszej szkole prowadzą również swoje zajęcia (bezpośrednio po lekcjach): Klub sportowy Gokken (treningi karate – 2 razy w tygodniu po lekcjach), Centrum Tańca Szczepan ( zajęcia taneczne), Nauka gry na gitarze,Gimnastyka artystyczna i taniec (Kokardka), Baza Sport Gdynia (tenisowe szkółki w naszych halach)
 • działają u nas drużyny harcerskie – męska  (VI Gdyńska Drużyna Harcerzy „Ryngraf”), żeńska oraz drużyna zuchowa.

Ostatnio zmieniany środa, 13 marzec 2019 20:09

JSN Dona is designed by JoomlaShine.com