Rusza rekrutacja elektroniczna do oddziałów przedszkolnych

Szanowni Państwo

informujemy, że rekrutacja do oddziału przedszkolnego odbywa się przede wszystkim drogą elektroniczną.

Należy zalogować się w tym miejscu: REKRUTACJA  i wykonać czynności opisane w instrukcji. Następnie wydrukowany i podpisany wniosek należy złożyć w szkole wskazanej na pierwszym miejscu listy preferencji do 9 kwietnia 2018 r. do godz. 16.00.

UWAGA! Jeżeli rodzic nie ma możliwości skorzystania z komputera z dostępem do Internetu, wypełnia ręcznie wniosek (można go otrzymać szkole) a następnie udaje się w terminie najpóźniej do 9 kwietnia 2018 roku do godz. 16.00 do placówki pierwszego wyboru (czyli oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej znajdującego się na pierwszym miejscu na liście placówek, do których dziecko ubiega się o przyjęcie).