Wielkie ślubowanie, poważne pasowanie, czyli uroczystość przyjęcia uczniów klasy I w poczet uczniów SP 23 w Gdyni

Klasa Ia podczas pasowania na ucznia Klasa Ia podczas pasowania na ucznia Maciej Gajewski

W czwartek, 29 września o godz. 17.00 odbyła się w naszej szkole ważna uroczystość. Uczniowie klasy I a pod przewodnictwem pani Ewy Stasiaczek i z piosenką na ustach wkroczyli oficjalnie do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 23.

Ślubowaniu i pasowaniu, którego - przy użyciu narzędzia piśmiennego - dokonała pani dyrektor, towarzyszył program artystyczny przygotowany przez uczniów kl. 5a i 5b. Oni właśnie przeprowadzili maluchom egzamin, którego wynik nie mógł być inny niż – celujący. Świeżo upieczeni uczniowie dali popis śpiewu i recytacji. Wykazali się też rozległą wiedzą na temat szkoły. Było to urocze, wesołe i kolorowe popołudnie.

Ostatnio zmieniany piątek, 07 październik 2016 19:40

JSN Dona is designed by JoomlaShine.com