Pierwszy "Kolorowy Piątek" za nami

Oddział przedszkolny podczas "Dnia Europejskiego" Oddział przedszkolny podczas "Dnia Europejskiego" Maciej Gajewski

Kolorowe Piątki to już trzyletnia tradycja naszej szkoły.W tym roku przybrały one nazwę KOLOROWY ŚWIAT. 7 października miał miejsce pierwszy z pięciu dni tworzących cykl naszych wspólnych "podróży". Był to Dzień Europejski. Uczniowie i nauczyciele przybyli do szkoły w strojach kolorystycznie związanych z wybranym państwem Starego Kontynentu - Europy. Dzieci wyszukiwały reprezentowane przez siebie kraje na mapie, poszerzały swoją wiedzę o naszych bliższych i dalszych sąsiadach.

To przedsmak wypraw jakie w przyszłości na pewno na Was czekają!

Za dwa miesiące kolejny "Kolorowy Piątek", tym razem będzie to Dzień Azjatycki. Pomyślcie jakie państwa leżą na tym kontynencie i w jakim stroju przybędziecie.

Ostatnio zmieniany piątek, 07 październik 2016 18:10