Świetlicowe Mistrzostwa w Dwa Ognie to zawsze wspaniała zabawa i mnóstwo radości. Wszyscy zawodnicy pokazali na boisku ogromną wolę walki 💪 sportową energię i zdrową rywalizację w duchu fair play👍
Po rozgrywkach wszyscy udali się do świetlicy na zdrowe pyszności 🍌🍐🍊, by zregenerować siły nadwyrężone grą i kibicowaniem.
Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie medali i poczęstunku ❤️
Brawa dla uczestników 👏, którzy wzięli udział w rozgrywkach, a dla zwycięzców 🏆 szczególne gratulacje!!!




