Na ścianach korytarza na 2 piętrze zagościły liczne prace uczniów inspirowane Światowym Dniem Ziemi i są efektem działań indywidualnych i grupowych uczniów klas 4-7. Zostały wykonane w ostatnim tygodniu na lekcjach biologii czy przyrody. Niektóre niosą przesłanie, są wyrazem zachwytu nad światem czy zaniepokojenia działalnością człowieka, kolejne proponują pewne rozwiązania. Uczniów, pracowników szkoły, a może i rodziców, jeśli nadarzy się okazja, zapraszamy do oglądania plakatów.
Poniżej kilka prac z wystawy.



