Menu Zamknij

Mistrzostwa Szkół w Rummikub

22 maja z okazji Światowego Dnia Rummikub, w Szkole Podstawowej nr 40 w Gdyni odbyły się Mistrzostwa Szkół Podstawowych województwa pomorskiego w grze Rummikub.

Miło nam, że w tym wyjątkowym wydarzeniu uczestniczyła również reprezentacja naszej szkoły. 

Emocji, uśmiechów i dobrej zabawy nie brakowało! Dzieci miały okazję rozwijać logiczne myślenie, ćwiczyć koncentrację i współpracę, a przy tym spędzić czas w fantastycznej atmosferze!

To była niezwykle ciekawa i wartościowa lekcja poprzez zabawę. Już teraz nie możemy doczekać się kolejnych turniejów i następnych wspólnych rozgrywek! 😊🎉

Przejdź do treści