Menu Zamknij

Kwiatki na Dzień Matki

Te śliczne prace zostały wykonane przez nasze Stokrotkowe Świetliczaki z klas 1, 2, 3 i przesłane na Międzyszkolny Konkurs pt.” KWIATKI NA DZIEŃ MATKI” organizowany przez SP 52. Nie mogliśmy się jednak oprzeć ochocie pochwalenia się nimi przed naszą społecznością szkolną. Prace są wykonane starannie, z dbałością o szczegóły, barwne i ciekawe. Gratulujemy twórcom ( z pewnością rozpoznają je na zdjęciach).
A przy okazji wszystkim MAMOM  z  okazji zbliżającego się DNIA MATKI składamy serdeczne życzenia radości, uśmiechu, dobrego zdrowia oraz spełnienia marzeń i zamierzeń.

Przejdź do treści