Menu Zamknij

JAK ODCZYTYWAĆ EMOCJE?

Koordynator: Małgorzata Znosko

Projekt Fundacji Uniwersytet Dzieci.  

Projekt ma na celu wsparcie uczniów klasy 4a w rozwijaniu kompetencji społecznych. Uczniowie nauczą się rozpoznawać, co czują inni. Dzięki temu wzmocnią umiejętność nawiązywania relacji z rówieśnikami, empatię i świadomość własnych emocji.  

RAZEM W KLASIE

Koordynatorzy: Renata Zamorowska, Elżbieta Charmier-Ciemińska

Ogólnopolski projekt Fundacji Szkoła z Klasą mający na celu kompleksowe wsparcie szkół w pracy z klasami, do których dołączają osoby z doświadczeniem migracji i uchodźstwa, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci i młodzieży z Ukrainy.  Program wspiera działania szkoły skierowane na integrację kulturową. Elementem tego wsparcia jest również otrzymany przez szkołę od Fundacji oraz firmy Prodata dar w postaci dziesięciu laptopów ufundowanych przez Intel Corporation, udostępnionych w bibliotece szkolnej. 

MLEKO, OWOCE i WARZYWA W SZKOLE

Koordynatorzy: Bożena Bury, Małgorzata Adam, Karolina Śmigaj

Projekt ma na celu kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych u dzieci poprzez dostarczanie uczniom produktów mlecznych oraz owocowo-warzywnych. Dzięki temu dzieci od najmłodszych lat poznają smaki zdrowych przekąsek. Projektem objęci są uczniowie klas 1-5. 

WSZYSTKIE DZIECI ZBIERAJĄ ELEKTROŚMIECI

Koordynator: Anna Kozłowska

Akcja ma na celu promowanie zachowań proekologicznych i podniesienie świadomości ekologicznej uczniów na temat szkodliwości składowania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Głównym zadaniem projektu jest zbiórka elektroodpadów, w którą mogą się włączyć nie tylko uczniowie naszej szkoły, ale także cała lokalna społeczność. 

KREATYWNE ZAJĘCIA Z UWAŻNOŚCIĄ

Koordynator: Aneta Kleisa

Międzynarodowy projekt eTwinning. Zajęcia plastyczne, rozwijąjące kreatywność z elementami uważności (mindfulness).  

Skip to content