Menu Zamknij

Opinie o szkole

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami o szkole wyrażonymi przez rodziców naszych uczniów oraz absolwentów.

Mama ucznia klasy 8.

W Szkole Podstawowej nr 23 w Gdyni 12 lat temu rozpoczęła naukę moja córka, następnie naukę rozpoczął syn który właśnie w tym roku kończy ósmą klasę i mimo przeprowadzki prawie na koniec miasta, teraz swoją przygodę z nauką rozpoczyna w tej szkole moja najmłodsza córka .Dużo znajomych pyta: „Czemu tak daleko? Są szkoły pod domem, w okolicy?”- a ja zawsze powtarzam to samo, że to jest dobra szkoła, dzieci z chęcią chodzą – a to chyba najważniejsze, żeby dobrze się tam czuły, nie było nigdy żadnych problemów .W szkole panuje przyjazna atmosfera co też jest ważne. Nauczyciele zawsze pomocni,  bardzo dobre grono pedagogiczne .Szkoła z roku na rok staje się bardziej nowoczesna przez co wiem, że moje  dzieci mogą spełniać swoje pasje, potrzeby. Z czystym sercem mogę polecić Szkole Podstawową nr 23 w Gdyni

Mama ucznia klasy 8.

W pierwszej kolejności przy wyborze tej szkoły kierowałam się tym, że jest nie duża, ceremonialna, łatwo się w niej odnaleźć. Dużo znajomych z przedszkola i z dzielnicy wybrało tą szkołę, więc czuliśmy się w niej bezpiecznie, a dziecko szybko i łatwo się przez to odnalazło. Syn nigdy nie skarżył się na żadne przykre sytuacje ze strony starszych kolegów, więc odnoszę wrażenie, że w szkole jest dość bezpiecznie. Szkoła nie jest dwu zmianowa,  przez co dzieci o przyzwoitych porach kończą lekcje i mogą realizować swoje popołudniowe zajęcia dodatkowe.  Szkoła dysponuje różnymi zajęciami poza lekcjami więc jest wybór. Na terenie szkoły jest  fajny plac zabaw dzięki czemu  młodsze dzieci mają zabawę na przerwach.

Mama uczniów klasy 6 i 8

Jestem rodzicem dwóch synów którzy chodzą do SZKOŁY NR 23 W GDYNI. Wybierając tę szkolę kierowałam się uczuciami (oczywiście pozytywnymi) związanymi z tą placówka jak i z jego kadrą. Do tej szkoły uczęszczałam zarówno ja, jak i moja rodzina. Wszyscy zawsze byli bardzo zadowoleni, a z biegiem czasu nie bali się piąć dalej w rozwoju dalszej edukacji. Jest to małe lecz bardzo przyjazne dla dzieci miejsce. Począwszy od zerówki opieka i dobrze wykładana nauka do klasy ósmej. Atuty? Bezpieczeństwo i miła atmosfera. Szkoła posiada wiele dodatkowych zajęć pozalekcyjnych. Umożliwia świetny rozwój moich synów. Największy plus to wspaniała kadra, która wspiera i motywuje. 

Mama ucznia klasy 3.

Z wielką radością dzielę się opinią o szkole SP 23. Syn jest obecnie w 3 klasie i od pierwszego dnia chodzi do szkoły chętnie i ma zapał do nauki. 
Dla mnie wielkim plusem szkoły jest jej otwartość na dziecko i jego potrzeby, a nie jedynie na formalne spełnianie wymagań czy obowiązków placówki oświatowej.  Mimo przeprowadzki syn nawet słyszeć nie chciał o zmianie szkoły – uwielbia swoją klasę i wychowawczynię.
Wielkim plusem szkoły jest dla mnie również fakt, iż na świetlicy dzieci dużo czasu spędzają  na dworze. Polecam tą szkołę.

Rodzice uczennic

SP nr 23 jest niewielką szkołą, panuje w niej miła, rodzinna atmosfera. Spotykamy się w niej na co dzień z życzliwością i zrozumieniem. Uczniowie, którzy naprawdę chcą rozwijać swoje talenty i pasje mają taką możliwość. Chodzą do niej nasze dwie córki, są zadowolone! Szkoła godna polecenia! Warto dodać, blisko morza, w pięknej okolicy!

Jestem mamą czwórki dzieci. Przeszliśmy parę placówek oświatowych i z czystym sercem polecam Państwu wybór SP23 dla swoich pociech. Dzieci poza nauką na najwyższym poziomie otrzymają tu wsparcie dla zainteresowań, otwartość i szczery wkład w wychowanie dzieci. Kontakt z kadrą na wysokim poziomie. Informacje od dyrekcji na temat planów i zmian wysyłane drogą mailową. Obiady przygotowywane na miejscu.
Jak w każdym miejscu na ziemi znajdziemy tu to czego szukamy- albo spokój i przyjaźń,  albo problemy i nieporozumienia. My znajdujemy to pierwsze i zapraszamy do własnych budujących doświadczeń właśnie w SP23 w Gdyni. 

Jako mama dwójki dzieci chodzących do SP23 mogę z czystym sumieniem powiedzieć: Moje dzieci lubią szkołę, lubią  do niej chodzić  i spędzać w niej czas. Uważam, że był to najlepszy wybór jakiego dokonaliśmy. „Mała szkoła z dużymi możliwościami” – tak mogę ją nazwać. To, że jest niewielka powoduje, że klasy nie są przepełnione, a to sprawia że nauczyciel jest  w stanie poświęcić uwagę każdemu dziecku. Dziecko nie jest tu anonimowe. Panie ze świetlicy starają się aby świetlica nie była „przechowalnią ” , ale starają się angażować dzieci do różnych zajęć np. sportowych, plastycznych. W szkole są prowadzone różnego rodzaju kółka, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje zainteresowania. Jednak to co najważniejsze to kadra nauczycielska i tu mogę powiedzieć, że jest NAJLEPSZA. Wiedza, wrażliwość, empatia,  a z drugiej strony sprawiedliwość i wiara w możliwości dzieci, które nie zawsze są aniołkami. Z całego serca  mogę polecić SP23. SP 23 to najlepszy wybór
Skip to content