Wspólnie świętujmy 104. rocznicę odzyskania niepodległości

Szanowni Rodzice,

11 listopada Gdynia tradycyjnie bardzo uroczyście świętuje rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 r. Gdyńskie Urodziny Niepodległej będą jak zawsze patriotyczne, wzruszające i zarazem radosne. Kulminacją obchodów będzie parada, która przejedzie przez centrum miasta. Wystartuje w samo południe – to już tradycja.

Chciałbym serdecznie zaprosić wszystkie dzieci – uczniów i uczennice naszej szkoły, Państwa – rodziców, opiekunów z całymi rodzinami do udziału w tej paradzie.

Wszystkich, którzy razem z nami chcą udać się na paradę – reprezentując Szkołę Podstawową nr 23 w Gdyni – proszę o zgłaszanie takiej chęci Wychowawcy klasy. To okazja do wzięcia udziału w pięknej gdyńskiej tradycji nie tylko obserwując paradę, ale idąc w niej i pozdrawiając wszystkich oglądających! Wszystkie szczegóły organizacyjne przekażę Państwu za pośrednictwem Wychowawców w najbliższych dniach.

Do zobaczenia 11 listopada na Paradzie!

Tomasz Ogrodnik