Menu Zamknij

Żegnamy pracowników szkoły

Koniec roku szkolnego to czas radości, wyczekiwanych wakacji, ale również czas pożegnań.

Dziś – z wielkim wzruszeniem – żegnamy nauczycieli i pracowników, którzy kończą przygodę z naszą szkołą. Wśród nich są osoby, które pracowały z nami bardzo, a nawet bardzo długo.

Dziś żegnamy się z panią od matematyki – panią Ryszardą Jankowską, która zawsze była z nami. Nie wyobrażamy sobie, że w sali 24 we wrześniu nie spotkamy pełnej energii czarnowłosej matematyczki.

Kiedy pędziliśmy do stołówki na złamanie karku, rzadko kiedy zastanawialiśmy się, kto za tym stoi, kto sprowdza te wszystkie świeże produkty, kto dba, by posiłki były zbilansowane, byśmy mogli nabierać tężyzny. To pani Jola Wileńska, nasza wieloletnia intendentka o to wszystko zadbała.

Niektórzy byli z nami krócej, ale również pozostaną w naszej pamięci.

Chemia to niełatwy przedmiot, a w naszej szkole nauczany zaledwie od kilku lat. Dzięki pani Celinie Mokwie chemia stała się przyjaznym przedmiotem. Dziękujemy za pracę i uśmiech.

Żegnamy również panią Wioletę Mikołajko – nauczycielkę świetlicy, która opiekowała się nami po zajęciach lekcyjnych, włączając w ciekawe gry i zabawy.

Siły matematyków w tym roku wspierała skutecznie pani Krystyna Szlachta, dziękujemy Pani za pracę, która sprawiła, że ta królowa nauk przestała być taka niedostępna.

Skip to content