Menu Zamknij

Pierwszy turnus zimowiska za nami

Piątek 20 stycznia był ostatnim dniem pierwszego turnusu zimowiska pod nazwą AKCJA ZIMA W SP23. Przez kolejne pięć dni dzieci biorące udział w zajęciach miały okazję odwiedzić Centrum Nauki Experyment, obejrzeć film „Pan Zabawka” w Kinie Helios, udać się na wycieczkę do Gdańska i zwiedzić De Ja Vu Muzeum Iluzji a także bawić się w Sali Zabaw Amazonia oraz obejrzeć ekspozycję przygotowaną przez Muzeum Motoryzacji w Gdyni.

Tak bogaty program zimowiska uzupełniły gry i zabawy, które organizowali opiekunowie – nauczyciele naszej szkoły. Każdego dnia na dzieci czekał również pyszny obiad przygotowany w naszej szkolnej kuchni.

Cieszymy się, że udało nam się zrealizować tak bogaty program. Udowodniliśmy, że również nie wyjeżdżając daleko można spędzić ferie w sposób bardzo atrakcyjny!

Półkolonie sfinansowano ze środków Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF dzięki czemu rodzice nie ponosili żadnych kosztów udziału ich dzieci w zajęciach.

Skip to content