Wieczór poezji śpiewanej

11 maja w naszej szkole odbył się wieczór poezji śpiewanej, którego pomysłodawcami byli uczniowie klas starszych. Spotkaliśmy się w kameralnym gronie, w którym wiele razy przygotowywaliśmy koncerty, przedstawienia i inne występy. Większość artystek to uczennice ósmych klas, które za kilka dni zmierzą się z egzaminami, a potem wyfruną z podstawówkowego gniazda… To spotkanie było dla nas szczególnie ważne, wzruszające, sentymentalne, bo to jedno z ostatnich w tym gronie. Nasze dzieci szlifowały swoje talenty, przygotowując się do wieczorku pod okiem p. Brygidy Golik, która akompaniowała dzieciom, ale i wcieliła się w rolę humorystycznej konferansjerki, która opowiadała anegdoty z uczniowskiego życia.

Wszystkim, którzy włączyli się w organizację spotkania, serdeczne: DZIĘKUJEMY!