Menu Zamknij

Wizyta św. Mikołaja

Od samego rana podopieczni Stokrotki zastanawiali się, czy Mikołaj odwiedzi je również w świetlicy. 

Z wielkim zaangażowaniem przeszukiwali każdy kąt w nadziei odnalezienia upominków. Tym razem Mikołaj zostawił dla nich prezent w sekretariacie szkolnym, a dzięki czujności pani Lidii informacja błyskawicznie dotarła do świetlicy. Podekscytowani uczniowie wybrali delegację, która zgłosiła się po niespodziankę. Pozostali pełni napięcia wyczekiwali ich przyjścia.
W tym roku święty Mikołaj hojnie obdarował Stokrotki grami planszowymi oraz pyszną czekoladką. 

Sprezentowane podarunki na pewno umilą dzieciom spędzony czas w świetlicy oraz przyczynią się do budowania bliższych relacji rówieśniczych.  Z pewnością pozwolą również na „oswajanie się” z przegraną 😉

Drogi Święty Mikołaju oraz Kochani Pomocnicy Świętego, dziękujemy Wam z całego serca za wspaniałe prezenty!!!

Skip to content