Menu Zamknij

„Erasmus+” – szkolimy się dla Was!

Erasmus+ to pierwszy komponent realizowanego w naszej szkole programu. Nasze nauczycielki: p Renata, p. Joanna, p. Iza oraz p. Małgorzata, otrzymały certyfikaty po zakończonym kursie, a podczas którego przekonały się, jak można wykorzystywać naturalne sytuacje komunikacyjne i dostosowywać je do różnych preferencji edukacyjnych w krajach uczestników kursu. Pojawiła się też refleksja na temat sposobów łączenia własnej wiedzy i doświadczenia, aby dostosować się do każdej sytuacji w klasie. Podczas szkolenia zaakcentowane zostało pozytywne podejście do wszelkich działań i zrozumienie, w jaki sposób inteligencja emocjonalna może wpłynąć na nastrój uczniów, ich chęć do działania i wyzwolenie radości z uczenia się. Zerknijcie co się tam działo!

Skip to content