Gala Wielkiego Maratonu Czytelniczego

We wtorek 12. czerwca Jagoda Dajkowska z klasy 4 oraz Tomek Dulewicz z klasy 5 byli honorowymi gośćmi na uroczystości rozdania nagród WMCz w roku szkolnym 2023/24. Z uczniami pojechała szkolna koordynatorka konkursu pani z biblioteki – Magdalena Samp-Léon.

Na scenie – przy ponad tysięcznej publiczności – pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe Laureatom oraz Finalistom wręczał sam gdański kurator oświaty – Pan Grzegorz Kryger.

Uroczystość była wzbogacona występami muzycznymi, filmikiem ilustrującym historię konkursu, a nawet pokazem iluzjonisty Tomasza Jusza (finalista telewizyjnego show „Mam talent”;-)

Społeczność SP 23 jest dumna z ogromnego sukcesu naszych zdolnych i zaczytanych uczniów. GRATULUJEMY!!!